21 Kasım Türkiye Gündemi

21 Kasım 2011 Türkiye Gündemi

21 Kasım Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.00'da İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda Diyanet İşleri Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilecek II. Afrika Kıtası Müslüman Ülke ve Toplulukları Dini Liderler Zirvesi'nin açılışına katılacak, saat 15.45'te Ankara Resmi Konut'ta BP Dünya CEO'su Robert Dudley'i kabul edecek

TBMM Gündemi
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Ekonomi Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının 2012 yılı bütçeleri saat 11.00 de görüşülecek.

- TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam, İslami Konferansı Örgütü Parlamenter Asamblesi (İKÖPAB) üyeleri onuruna saat 12.20 de öğle yemeği verecek. TBMM Başkanvekili Sağlam, İKÖPAB İcra Komitesi 26. Toplantı Raporu ile Ankara Deklarasyonunu kabul edecek. Saat 18.30

Bakanların faaliyetleri
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, saat 10.00'da Sultanahmet'teki Kalyan Otel'de düzenlenecek "İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkelerin Rekabet Hukuku ve Politikası Alanındaki İhtiyaçlarının Belirlenmesi Konferansı'nın açılış konuşmasını yapacak.

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret
- Çocuk Hakları Film Festivali Merinos AKKM'de saat 09.30'da yapılacak.

- Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 14.'sü gerçekleştirilen 'Uluslararası Bursa Karagöz Kukla ve Gölge Oyunları Festivali' açılış töreni Tayyare Kültür Merkezi'nde saat 14.00'de yapılacak.

- Uludağ Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencileri, 80 metre uzunluğunda resim çalışması yapacak. Saat 15.00'de gerçekleştirilecek program, Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde yapılacak.

- Türkiye'nin ev sahipliğinde, NATO ve Türk Deniz Kuvvetleri unsurlarının katılımıyla Ege Denizi'nde (Saros Körfezi) gerçekleştirilecek "Nusret 2011" tatbikatı ile ilgili 21 Kasım 2011 günü Çanakkale'de Subay Orduevi'nde akreditesi bulunan basın mensuplarına yönelik bilgilendirme toplantısı saat 10.30 da düzenlenecek.

- Eğitim-Sen Konya Şubesi tarafından saat 11.30'da sendika binasında bir basın açıklaması yapılacak.

- TÜİK, saat 10.00'da özel sektörün yurt dışından sağladığı kredi borcuna ilişkin verileri açıklayacak

- Yargıdaki rüşvet iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında, Yüce Divan'da yargılanmasına karar verilen eski Yargıtay 6. Hukuk Dairesi Başkanı Hasan Erdoğan'ın yargılanmasına saat 10.00'da başlanacak

- UNICEF ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ortaklığında, TBMM'nin ev sahipliğinde, saat 09.00'da "Türkiye Bilgi ve İletişim Teknolojileri ve Çocuklarla Gençler" konulu konferans, Ankara Plaza Otel'de yapılacak

- Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) üyeleri, saat 12.30'da Çankaya Belediyesi önünde toplanıp Sakarya Caddesi'ne yürüdükten sonra burada basın açıklaması yapacak

- Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi'nde, saat 15.00'de yapımı tamamlanan Tunç Özgen Kongre Merkezi'nin açılışı yapılacak.

- Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ün katılımıyla, saat 14.00'de Konservatuar Parkı'nın açılışı yapılacak

- Jeoloji Mühendisleri Odası üyeleri, saat 11.00'de Van depremiyle ilgili hazırladığı raporu Kent Otel'de düzenleyecekleri bir basın toplantısıyla paylaşacak.

- Dünya Sağlık Örgütü Güvenlik Trafik Projesi "Medya Çalıştayı", saat 09.00'da Hilton Otel'de gerçekleştirilecek

- Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal, saat 11.00'de basın açıklaması yapacak

- ODTÜ Robot Topluluğu'na bağlı Temiz Enerji Kulübü, "Temiz Enerjili Araçlar Sergisi" adıyla Cepa Alışveriş Merkezi'nde bir sergi düzenleyecek.

Spor
- Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve bir futbolcu, saat 19:00'da Hüseyin Avni Aker'de basın toplantısı düzenleyecek. Basın toplantısından sonraki idmanın ise 15 dakikası basına açık olacak.

- Inter Teknik Direktörü Claudio Ranieri ve bir oyuncunun katılacağı resmi basın toplantısı saat 17.30'da, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda gerçekleştirilecek. Saat: 18.30'da Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir antrenman yapacak. Antrenmanın 15 dakikası basına açık olacak.

- Spor Toto Süper Lig 20.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa)

- Fenerbahçe günü izinli geçirecek.

- Bank Asya 1.Lig kapanış maçında Göztepe ile Elazığspor karşı karşıya gelecek maç saat 20:00'de başlayacak.

- Digiturk ve Funtoro'nun gerçekleştirdiği işbirliği toplantısı Çırağan Kempinski Otel'de saat 10:00'da düzenlenecek. Spor gazetecileri artık yakın deplasmanlara her türlü mesleksel gereksinmenin yer alacağı lüks otobüsle gidecek.

-Galatasaray, günü izinli geçirecek.

-Beşiktaş, günü izinli geçirecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom