Esenlik Diş Macunu Ve Fırça Dağıttı

Malatya Esenlik Şirketi, öğrencilere diş fırçası ve diş macunu dağıtarak, diş fırçalama alışkanlığının yerleşmesi için etkinlik düzenledi.

Esenlik Diş Macunu Ve Fırça Dağıttı Malatya Yaşam-Sağlık

Esenlik, Mustafa Necati Anaokulunda öğrencilere diş fırçası ve diş macunu dağıttı. Okul öncesi öğrencilere yönelik olarak başlatılan "Okul Öncesi Ağız ve Diş Sağlığı" kampanyası diğer okullarda da önümüzdeki günlerde devam edeceği lelirtildi.

Polis Amca İlköğretim Okulu toplantı salonunda gerçekleştirilen "Okul Öncesi Ağız ve Diş Sağlığı" kampanyasına Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Bulut, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sedat Yetiş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şinasi Fırat, Polis Amca İlköğretim Okul Müdürü Ramazan Şahin, Mustafa Necati Anaokulu Müdiresi Aysel Yüzer, Esenlik Genel Müdür Yardımcıları, Birim Müdürleri ile Mustafa Necati Anaokulu Öğretmen ve Öğrencileri katıldı. Malatya Belediyesi Şehir Tiyatrosu gösterisiyle çocuklar eğlendi.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır yaptığı konuşmasında; " Bizler Belediye olarak bir çok sosyal etkinlik yapmaya çalışıyoruz. Özellikle çocuklarımıza, eğitime vereceğimiz her destek, geleceğimize yapılan bir yatırımdır. Eğitim sadece Öğretimle olmuyor, çocuklarımızı çok daha güzel alışkanlıklarla eğitmemiz gerekiyor. Bunun en güzel örneklerinden birisini bugün burada Esenlik şirketimizin düzenlemiş olduğu bu kampanya ile yaşıyoruz.

Esenlik şirketimiz ilimizde birçok sosyal içerikli çalışmalar yapmaktadır, bugün burada gerçekleştirilen bu kampanya projelerden bir tanesidir. Esenlik yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyor, çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek diliyorum" dedi.

Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Bulut ise konuşmasında; "Atalarımızın dediği gibi "Ağaç yaş iken eğilir" Okul öncesi dönemde bu eğitim çocuklar için olduğu kadar büyükler için de önem taşımaktadır. Bu duyarlılıklarından dolayı Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a Esenlik şirketine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz Konuşmasında; "Okul Öncesi Ağız ve Diş Sağlığı" adıyla okullarımızda ücretsiz olarak, diş fırçası ve diş macunu dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Bu kampanya ile çocuklarımıza diş fırçalama alışkanlığının yerleşmesi ve diş bakımlarını alışkanlık haline getirmesini hedefliyoruz.

Esenlik, sosyal sorumluluk anlayışı içinde ilimizde bir çok faaliyette bulunmaktadır. Bugün burada startını verdiğimiz etkinlikle geleceğimiz çocuklarımızı, Ağız ve Diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek istiyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz her şeyimizdir. Bu düşünce içinde bizde okullarda Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleriyle öğrencilerimizle buluşarak, sağlık konusunda da hizmetlerimizi devam ettiriyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 442
Bu Ay : 4240
Toplam : 4240

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom