Youtube'a Konuk Olacak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Youtube World View kanalının konuğu olacağı bildirildi.

Youtube'a Konuk Olacak Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Gül'ün, Aralık ayında, ülkelerin önemli ve güçlü isimlerinin farklı topluluklarla buluşmasını sağlayan YouTube World View kanalının konuğu olacağı ifade edilerek,

"Dünyanın dört bir yanından internet kullanıcıları; Türkiye ile ilgili ekonomiden, politikaya kadar merak ettikleri her konuda soruyu, video ya da metin formatında bugün itibari ile YouTube'a yükleyebilecekler. 28 Kasım tarihine kadar açık kalacak soru panelinden, internet kullanıcıları tarafından en çok oy alan sorulardan bir seçki Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından cevaplanacak" denildi.

Cumhurbaşkanı Gül'ün YouTube World View röportajının, 1 Aralık tarihinde YouTube'dan izlenebileceği ifade edilerek şöyle denildi:

"YouTube World View kanalının ilk konuğu Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama olmuştu. Başkan Obama'nın ardından İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu gibi liderlerin yanı sıra U2 grubunun solisti Bono, ünlü ekonomist ve yazar Arianna Huffington gibi önemli isimler de kanalda izleyici sorularını cevapladı."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 286
Bu Ay : 5480
Toplam : 5480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom