Hediye Otomobili Bingöllü Kazandı

Malatya'da alışveriş karşılığı verilen son model hediye otomobili yapılan çekilişte Bingöl'ün Solhan ilçesinde görev yapan öğretmen kazandı. Telefonla ulaşılan öğretmen, otomobili kazandığına zor ikna edildi.

Hediye Otomobili Bingöllü Kazandı Malatya Yaşam-Sağlık

Malatyapark AVM tarafından AVM içindeki mağazalardan 50 TL karşılığında alışveriş yapan Parkkart sahibi müşterileri için düzenlediği kampanyanın hediye çekilişi gerçekleştirildi. Çekiliş ünlü şovmen Yavuz Seçkin'in showu ile başladı. Ardından Noter Huzuru'nda çekiliş yapıldı. Çekiliş sonucunda son model Peugeot 3008 marka otomobilin talihlisi olarak Samet Dursun belirlendi.

Talihli aranmadan önce konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı ve Malatya Girişim Grubu ortaklarından Mehmet Kavuk, "Ortak girişimle Malatyamıza en büyük yatırımı yapmak nasip oldu. Bu iknici yılımızı kutlarken, bugün daha öncede bir Mercedes çekilişimiz olmuştu, şimdide Peugeot 3008 çekilişini yapıyoruz. Malatya'mız için her şey helal olsun. Burayı ayda 600-700 bin kişi ziyaret ediyor. Burası bölgemizin gözbebeği" dedi.

Şovmen Yavuz Seçkin, telefonla Samet Dursun'u aradı. Telefon görüşmesi sesli olarak AVM'de toplanan kalabalığa da dinlettirildi. Şovmen Yavuz Seçkin, Bülent Ersoy'un taklidini yaparak telefonda konuşmaya başladı. Seçkin, "Bülent Ersoy ben, Orhan Gencebay orada mı?" diye sordu. Bunun üzerine Samet Dursun, telefonu kapattı.

İkinci kez talihliyi arayan Yavuz Seçkin, "Samet abi ses ver, ben Yavuz Seçkin" deyince, talihli, "Allah, Allah" diye cevap verdi.

Yavuz Seçkin, bir süre sohbet ettiği bekar ve arabası olmadığını söyleyen talihli Samet Dursun'a müjdeyi Malatyapark AVM Genel Müdürü Ali Günacar verdi. Günacar, "Samet bey artık arabalı" dedi. Bunun üzerine Samet Dursun, "Bu şaka değil değil mi ?" diye sordu.

Talihli Samet Dursun, Bingöl'ün Solhan ilçesinde öğretmen olarak görev yaptığını söyledi. Talihliye, arabanın kornası çaldırılarak dinlettirildi.

Hediye otomobilin hediyesi Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk tarafından talihliye teslim edilmek üzere Noter'e teslim edildi. Otomobilin fiyatını ise 50 bin TL olduğu öğrenildi.

Bu arada, 1 Ekim- 5 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşen kampanya çekilişine 69 bin 314 kuponun atıldığı belirtildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 836
Bu Ay : 3380
Toplam : 3380

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom