Kuzey Kuşak Yoluna Taş Duvar

Malatya Belediyesi tarafından, şehrin muhtelif yerlerinde devam eden yol açma genişletme çalışmalarının yanı sıra Kuzey Kuşak Yolu'nda da çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Kuzey Kuşak Yoluna Taş Duvar Malatya Haber

Göreve geldikten sonra büyük önem verdikleri çalışmalardan birinin de yeni yol açma ve genişletme çalışmaları olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, şehrin muhtelif bölgelerinde imar yollarının bir bir açıldığını ifade etti. Başkan Çakır, "Kuzey Kuşak Yolu'nda da çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Bu yolumuzun 5700 metresi açılmış olup, Çarmuzu Kayalık mevkiine doğru yol açma çalışmaları devam etmektedir" dedi.

Kuzey Kuşak Yolu'nun Topsöğüt yol ayırımı ile MOTAŞ idari binası yanına kadar olan bölümünde dolgu yüksekliğinin yer yer 7 metreyi bulduğunu belirten Başkan Çakır, "Kuzey Kuşak Yolunun sözkonusu kısımlarında dolgu şevlerinin vatandaş parsellerine taşmasını önlemek ve dolgu stabilitesini sağlamak için 950 metre uzunluğunda ortalama 7 metre yüksekliğinde 15 bin metreküp taş duvar yapımını gerçekleştirdik" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 265
Bu Ay : 7062
Toplam : 7062

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom