Malatya Yazıyor Kampanyası

Malatya Kent Konseyi'nin bu yılın başında başlattığı "Malatya Yazıyor" projesi kapsamında Tecde Eğitim ve Kültür Derneği'nde Kent Konseyi yetkililerince öğrencilere günlük ve kalem dağıtıldı.

Malatya Yazıyor Kampanyası Malatya Haber

Programa katılan Kent Konseyi Gençlik Meclisi Koordinatörü Alp Tekin Saran "2011 yılı Malatya Kent Konseyi'nin Malatya Yazıyor Projesi ile yoğun bir şekilde geçti. Geçtiğimiz yaz mevsiminde bazı Sivil Toplum Kuruluşlarımızın yaz okulunda okuyan öğrencilerimiz ile bazı okullarımızdaki öğrencilerimize yazı yazma alışkanlığı kazandırmak ve günlük yaşadıkları olayları kaydetmek için günlük ve kalemler dağıttık. Bugün Tecde Eğitim Kültür Derneği yetkilileri ve öğrencilerine bizi davet ettikleri için teşekkür
ederiz" dedi.

Kampanyaya katılan Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi başkanı Eyüp Dağdeviren ise Malatya Yazıyor kampanyası kapsamında günlük dağıtmaya devam ettiklerini belirterek, bugün de Tecde Eğitim ve Kültür Derneğini ziyaret etmekten memnun olduklarını belirtti. Dağıtacakları günlük ve kalemler ile gençleri yazmaya özendirmeyi hedeflediklerini açıklayan Dağdeviren, Gençlik Meclisi olarak Malatya Yazıyor Kampanyasını desteklediklerini söyleyerek kampanya için Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım'a ve kampanyayı destekleyen Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür etti.

Tecde Eğitim Kültür Derneği Başkanı İshak Doğan ise yaptığı açıklamada kampanya kapsamında derneklerindeki eğitim hizmetlerine katılan öğrencilere günlük ve kalem hediye etmek üzere gelen Kent Konseyi yetkililerine ve gönüllülerine teşekkür ederek, yapılan hizmetin çok anlamlı ve önemli olduğunu ifade etti.

Programda çocuklara ve gençlere günlük, kalem ve dosya hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 304
Bu Ay : 5498
Toplam : 5498

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom