Cemal Akın Kale'yi Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili ve Çevre Komisyon Üyesi Cemal Akın, AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kale ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Cemal Akın Kale'yi Ziyaret Etti Malatya Haber

Akın ve Tüfenkçi'yi, Kale Belediye Başkanı Hacı Bayram Gökhan, AK Parti Kale İlçe Başkanı Kazım Çiçek ve kalabalık bir AK Partili grup karşıladı. Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren il başkanı Tüfenkçi, "Kale'nin sorunlarını biliyoruz ve bu sorunları takip ediyoruz. Milletvekillerimizi belli aralıklarla sizlerle buluşturarak sorunlarınızı direk aktarma imkanı sunuyoruz. Biz sadece seçim zamanlarında değil sürekli olarak halkımızın içindeyiz" dedi.

Tüfenkçi'den sonra söz alan AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın da, 1950'den beri demokrasiye en büyük desteği İzolluların verdiğini bunu en son seçimlerde de gördüklerini söyledi. AK Parti iktidarı olarak hedeflerinin asfaltsız tek yol kalmaması olduğunu belirten Akın, "Sorunlarınızın farkındayız. Kale'nin en büyük sorununun da ara mahallerin yolları ve su sorunu olduğunu biliyoruz. Kale'nin su ve yol sorunları 2012'de çözülecektir" dedi.

Kalelilerin 3 yaşındaki çocuğundan 70 yaşındaki dedesine kadar tümünün emrinde olduğunu telefonunun 24 saat açık olduğunu kendisine sürekli ulaşabileceklerinin altını çizen Akın'ın bu sözleri de Kaleliler tarafından büyük alkış aldı.

AK Parti iktidarından önceki iktidarların 10 yılda çözdüğü sorunları AK Parti'nin 1 yılda çözdüğünü söyleyen Akın sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz AK Parti milletvekilleri olarak 3 gün Ankara'da 4 gün de seçim bölgelerimizde çalışıyoruz. Bu sürekli böyle devam edecek. Biz daima halkımızla iç içe olacağız. Kale, Türkiye'nin en güzel ilçesi olma yolundadır. Bunu görebiliyoruz. Ben başta AK Parti Malatya il teşkilatımız olmak üzere, Kale ve diğer tüm teşkilat başkanı ve çalışanlarına teşekkür ediyorum."

Yeni Anayasa ile ilgili de konuşan Akın, "Bu dönemde yapılacak olan yeni Anayasa ile birlikte ülkenin önü açılacaktır"dedi.

Konuşmaların ardından Akın ve Tüfenkçi, toplantıya katılanlarla tek tek ilgilenerek sorunları not aldı. Bu ziyaretin ardından AK Partili heyet, İnönü Üniversitesi tarafından Kale'de inşaatı süren Sosyal Tesislere de geçerek çalışmalar hakkında İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik'ten bilgi aldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom