Başkan Çakır televizyoncularla

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, akşam yemeğinde Malatya'nın yerel televizyon yöneticileriyle istişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Çakır televizyoncularla Malatya Siyaset

Gündüzbey İçmesuyu Kaptaj Tesislerinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanısıra Belediye Başkan Yardımcıları ile TV Malatya Haber Müdürü Rıfat Gökçe, Güneş TV Yönetim Kurulu Başkanı Duran Özkan, Ufuk TV Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Osmanlıoğlu, Haber Müdürü İsmail Demirci, Kanal Malatya Yönetim Kurulu Başkanı Abuzer Aydın ve Genel Yayın Yönetmeni Murat Çolak katıldılar.

Başkan Çakır: Her Düşünceye Önem Veriyoruz…

Toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, toplantıya katılımlarından dolayı yerel TV sahipleri ile yöneticilerine teşekkür etti.

Bugünün Malatya’sında neler yapılabilir, geleceğin Malatya’sı nasıl olmalı? gibi konularda istişareler yapacaklarını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Geleceğin Malatya’sını oluşturmak için ortak akıldan yola çıkarak her düşünceye her fikre büyük önem veriyoruz. Malatya’nın vizyonu ve ufkunun ileriye dönük nasıl olması gerektiği konusunda istişare etmeye devam edeceğiz. Konu Malatya ve Malatya’nın geleceği olunca, her fikri ve düşünceyi dinleyeceğiz” dedi.

Özkan: Malatya Daha Çok Gelişecek…

Malatya’nın bölgenin önemli kentlerinden birisi olduğunu belirten Güneş TV Yönetim Kurulu Başkanı Duran Özkan, “Malatya vizyonu büyük olan bir kent. Sizin şahsınızda ve vizyonunuzda Malatya’nın daha iyi noktalara geleceği inancındayım. Malatya’nın önü açık, sizlerin çabalarıyla Malatya daha çok gelişecektir” dedi.

Gökçe: Malatya, Gelişmeye Açık Bir Şehir…

Malatya ile ilgili çok ciddi planların yapılabileceğini belirten TV Malatya Haber Müdürü Rıfat Gökçe ise Malatya’nın gelişmeye açık ve çok önemli verilerinin olduğunu, fakat bugüne kadar bunların üzerine yeteri kadar gidilmediğini söyledi. Gökçe, Malatya için üzerlerine düşen görev ne olursa katkı vermeye hazır olduklarını söyledi.

 

 

Osmanlıoğlu: Malatya’da Bir İlki Başlattınız…

Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın göreve gelir gelmez Malatya’yı ortak akılla yöneteceklerini tezini ortaya atarak Malatya’da bir ilki başlattığını belirten Ufuk TV Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Osmanlıoğlu, “Bizim dışımızda diğer kuruluşlarla da bu toplantıların devam edeceğini duydum. Ümit ediyorum ki, Belediye Başkanımız, siyasi istikbal endişesinden uzak Malatya’nın faydasına olacak her şeyin altına imza atacak. Bu hususta fikir üretecek, herkese kulak açacak ve dinleyeceği kanaati bende çok kuvvetli” dedi.

Aydın: Belediye Başkanımız Teşhisi Çok İyi Koymuş…

Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın seçim öncesinde ve sonrasında Malatya’yı ortak akıl ile idare edeceğini söylediğini vurgulayan Kanal Malatya Yönetim Kurulu Başkanı Abuzer Aydın ise Malatya’da yerel basının çok güçlü olduğunu Türkiye’de en çok yerel basının takip edildiği illerin başında Malatya’nın geldiğini, Malatya’nın büyüyüp gelişmesinde basının da sorumlu olduğunu söyledi.

Aydın, Malatya’nın daha iyi bir şekilde idare edilmesi yönünde herkesin aklına müracaat edilmesinin Malatya için büyük bir gelişme olduğunu belirterek, “Belediye Başkanımız bu hareketiyle, en güzel fikir kiminse, en güzel teşhisi kim koymuşsa, tedaviyi de en güzel kim uyguluyorsa ona göre ortak akılla hareket edelim demiştir. Bana göre Belediye Başkanımız teşhisi çok iyi koymuş. Bir akılla değil, bin akılla ben Malatya’yı idare edersem daha iyi idare ederim demiş. Bana göre çok isabetli karar vermiş. Çok güzel olmuş, Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ı kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile toplantıya katılan yerel TV sahip ve yöneticileri daha sonra sohbet ortamında bugünün ve geleceğin Malatya’sı için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundular.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 970
Bu Ay : 7054
Toplam : 7054

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom