Turgut Özal Tıp Merkezi'nden Destek

“Bir Kapak Bin Özgürlük” kampanyasının Malatya’da yaygınlaşması ve daha çok kapak toplanması amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor.

Turgut Özal Tıp Merkezi'nden Destek Malatya Haber

Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi ve Gençlik Meclisi tarafından başlatılan “Bir Kapak Bin Özgürlük” kampanyasının Malatya’da yaygınlaşması ve daha çok kapak toplanması amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Turgut Özal Tıp Merkezi’ne de kapak toplama kutuları bırakıldı. Hastane girişinde bulunan Destek Masası birimine bırakılan kutulara hastane personeli ve hasta yakınlarından katkı bekleniyor.

Konu ile ilgili Gençlik Meclisi adına bir açıklama yapan Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Eyüp Dağdeviren kampanya çerçevesinde şimdiye kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve akülü araç bekleyen engellilerin umudu olan bu kampanyaya daha çok destek istediklerini söyledi. Engelliler Merkezi adına konuşan Vahap Canpolat katkılarından dolayı Destek Masası ve hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Destek Masası olarak başlatılan kampanyayı önemsediklerini belirten Destek Masası Birimi sorumlusu Hanım Ayşe Yıldız, bu çalışmada hastanenin diğer bölümlerinden de destek aldıklarını, bir kapağın bir engellinin dünyasını değiştireceğini bundan dolayı herkesin az çok demeden bu kampanyaya destek olması gerektiğini söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 571
Bu Ay : 8630
Toplam : 8630

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom