350 Bin Kitap Kampanyası

"3 bin 500 köye 3 yüz 50 bin kitap projesi" kapsamında Malatya'da bin 200 adet kitap tarım danışmanlarına teslim edildi.

350 Bin Kitap Kampanyası Malatya Eğitim

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Denizbank işbirliğiyle gerçekleştirilen "3 bin 500 köye 3 yüz 50 bin kitap projesi" kapsamında Malatya'da bin 200 adet kitap tarım danışmanlarına teslim edildi. 

Tarım İl Müdürlüğü'nde düzenlenen törenle 12 kitap seti tarım danışmanlarına verildi. Kitap teslim töreninde bir konuşma yapan Malatya Tarım İl Müdürü Hamit Aygül,

"Bakanlığımız, çiftçilerimizin bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla çok sayıda faaliyet yürütmektedir. Bu faaliyetlerin biri de "Tarımsal Yayımı Geliştirme" projesidir. Proje kapsamında Denizbank ile işbirliği protokolü düzenlenerek, 3 bin köye 3 yüz 50 bin adet kitap dağıtılması planlanmıştır. Geçtiğimiz yıllarda kampanya kapsamında 37 kitap seti köylerimizdeki tarım danışmanlarına teslim edilmiştir. Bu kampanya ile 12 kitap seti tarım danışmanlarımıza teslim edilmiştir. Bu kitaplar, tarım danışmanlarımızın istifadesine sunulduğu gibi çiftçilerimizde bu kitaplardan istifade edecektir" dedi. 

Denizbank Malatya Şube Müdürü Nihat Barut ise, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde banka olarak birçok güzel faaliyete imza attıklarını kaydederek, şunları söyledi; "Tarıma verdiğimiz finansal desteğin yanı sıra üreticilerin sosyal hayatlarına da destek veriyoruz. Üretimin daha verimli yapılabilmesi için üreticilerin bilinçlendirilmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğümüz yoğun faaliyetler, yenilikçi ürünlerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile Türk çiftçisinin gelişmesine, bilinçlenmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz." 

Yapılan konuşmaların ardından 12 tarım danışmanına 12 kitap seti teslim edildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom