12x12'nin ilk çekilişi yapıldı

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından 144 gün sürecek 12 günde bir çekilişi yapılacak olan kampanyanın ilk çekilişi gerçekleştirildi.

12x12'nin ilk çekilişi yapıldı Malatya Haber

Çekiliş törenine Malatya Belediye başkanı Ahmet Çakır, belediye başkan yardımcıları Alican Bozkurt, Abuzer kabakaş, Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, il genel meclis üyesi Rıza Sinanoğlu, Malatya Belediyesi Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi genel müdürü H.Uğur Polat ve müdür yarımcıları, Veysel Tay, Hulusi Poyraz, Mesut Bozkurt ve çok Malatya Belediye başkanı Ahmet Çakır; “Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketine böyle bir kampanyayı gerçekleştirdiği için teşekkür ederek, hizmet noktasında esenlik Malatya’da marka olmuş ve bütünleşmiş bir şirketimiz. 12 günde bir hediye çekilişi ve böyle büyük hediyelerle hizmeti Malatyalılara sunması gerçekten güzel bir çalışma başarılarının devamını diliyorum dedi. Daha sonra ilk hediye çekilişini gerçekleştiren Belediye başkanı Ahmet Çakır, yaptığı çekiliş numaralarıyla büyük ikramiyenin sahibini belirledi.
Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte büyük ikramiye 1 Hyundai Getz arabayı 46 yaşında, 4 çocuk babası, özel bir şirkette şoförlük yapan Yılmaz Kilis’e çıktı. Kilis ailesine telefon ile haber veren şirket müdür yardımcısı Mesut Bozkurt aileyi inandırmakta zorlandı. Telefonu Belediye başkanı Ahmet Çakır’a veren Bozkurt, aile ile Belediye başkanı Çakır’ı görüştürerek, müjdeyi bizzat başkanın ağzından aileye iletti. Daha sonra kendisi ile irtibat kurulan Yılmaz Kilis inanamadığını belirterek, şaşkınlık ve heyecanını çekiliş alanında yeni arabasını görerek atlattı.
Şirketimizin 2009 yılında düzenlemiş olduğu Eşya Piyangosunda 20. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla toplam 144 hediye verilecek. Her 12 günde bir 1 Hyundai Getz araba dahil toplam 12 adet hediye verilecek. Araba ile beraber buzdolabı, çamaşır makinesi, cep telefonu, elektrikli süpürge, mikrodalga fırın, bisiklet, mutfak robotu ve alışveriş çekleri bugün çekiliş ile birlikte hak sahiplerine verilecek.
Toplam 144 gün sürecek olan kampanyamız süresince 44,00 TL’lik alış verişe bir çekiliş kuponu verilecektir. Kampanyamızın ilk 12 günlük dönemi boyunca toplam 29.470 adet kupon dağıtılmıştır. Kampanyamız dâhilinde vermiş olduğumuz hediyelerimizin toplam maliyeti 258.648,00 TL olup her dönem bu miktarın 21.554,00 TL’si verilecektir.
Şirketimiz bu yıl yapmış olduğu eşya piyangosuyla birlikte son 6 yılda toplam 37 adet otomobil Malatyalı müşterilerine hediye etmiş bunun yanında binlerce birbirinden güzel hediye ve alış veriş çekini de müşterilerine dağıtılmıştır.Esenlik Şirketinin ilk Kampanyasının Hediye talihlileri ise şöyle; Yılmaz KİLİS( Hyundaı Getz Otomobil)- M.Şerif YILDIZ(Vestel Buzdolabı)- Mehtap BAYTAŞ( Vestel Çamaşır Makinesi)- Güllü ALTUNTAŞ(Nokıa Cep Telefonu)-Hamit YETİŞ(Vestel Elektirikli Süpürge)- Zekeriya NERGİZ(Vestel Mikrodalga Fırın)- Önder ÖZ(Çelik Marka Bisiklet)-Ayşe DİŞKAYA(Arnıca Mikrodalga Fırın)- Osman BONOK, A.Ekber AYAS, Kemal SEVİM, Cihangir SATILMIŞ(Esenlik Alışveriş Çeki).
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 459
Bu Ay : 6439
Toplam : 6439

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom