Gözaltılarına Sağlık Kontrolü

Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazası ile ilgili olarak Malatya Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınalar sağlık kontrolünden geçirildi.

Gözaltılarına Sağlık Kontrolü Malatya Asayiş

BBP'nin merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazası ile ilgili olarak Malatya Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınalar sağlık kontrolünden geçirildi.

BBP'nin merhum lideri Muhsin Yazıcoğlu, İHA muhabiri İsmail Güneş ile birlikte toplam 6 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazası ile ilgili olarak soruşturmayı yürüten Malatya Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği tarafından Malatya, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da eş zamanlı yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınanlardan bazı isimlerin Malatya'ya getirildiği öğrenildi.

Malatya'ya getirilen bazı şüpheliler, TEM Şubesi ekiplerince Malatya Devlet Hastanesi Beydağı kampüsüne getirilerek burada sağlık kontrolünden geçirildi. Şüpheliler daha sonra yeniden Malatya Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Gece Mehmet Ç. (38) ile Ersöz S. (43) ile birlikte ismi alınamayan başka bir şüpheli sağlık kontrolünden geçirildi.

Şüphelilerin sağlık kontrolüne getirilişi esnasında bazı askeri araçlarda hastaneye geldi.

Soruşturma kapsamında Malatya'daki Kara Havacılık Alay Komutanlığı ile birlikte bazı askeri noktalarda da arama yapıldığı belirtilmişti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 673
Bu Ay : 7819
Toplam : 7819

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom