Vadi Star'a geçti fanatikler isyan etti

Kurtlar Vadisi'nin Star'a geçmesi tepkiyle kanşılandı. Haber 7 okurları 'Dizinin senaryosunu Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil yazar' diyerek ince göndermeler yaptı.

Vadi Star'a geçti fanatikler isyan etti Malatya Kültür-Sanat

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu gelecek sezon Star TV’de yayınlanacak. Uzun dönem Show TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi oluşturan Kurtlar Vadisi’nin Star TV’ye geçmesi fanatikleri üzdü.

Show TV ile ekonomik sorunlar yaşayan yapım firması sezon ortasında diziye uzun bir süre ara vermiş ardından yine Show’la anlaşarak yayına devam etmişti. Sözleşmenin bitmesiyle Kurtlar Vadisi ile birçok kanal görüştü ancak yapımcı firma dün Star TV ile anlaşıldığını açıkladı.

SENARYO DEĞİŞEBİLİR

Açıklamanın ardından tepkiler de çığ gibi büyüdü. Haber 7’ye gelen yorumlardan büyük kısmı, diziye müdahale edileceği yönündeydi. Özellikle Aydın Doğan’ın sahibi olduğu bir kanalda Türkiye gündemine ilişkin çarpıcı değerlendirmeler yapan dizide, senaryonun değişebileceği altı çizilen noktaların başındaydı.

Dizinin başında olayların ve karakterlerin her ne kadar sahte olduğu belirtilse de dizi fanatikleri her karakterin gerçek hayatta var olduğunu düşünüyor. Hal böyle olunca da dizideki Davut Tataroğlu adlı güçlü basın patronu da Türkiye’deki güçlü basın patronlarından birini temsil ettiği varsayılıyordu.

TATAROĞLU KAHRAMAN OLACAK

Dizi fanatiklerinin en büyük itirazı bu noktada başladı. Bugüne kadar kötü karakter olarak lanse edilen Davut Tataroğlu’nun Star TV ekranlarındaki macerası ne olacaktı?

Gelen yorumlar arasında diziye müdahale edilebileceği ihtimali dile getiren Ramazan Baltaş adıyla kayıtlı okurumuz “Bu saatten sonra senaryoyu büyük ihtimalle Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil ikilisi yazacak.” yorumunda bulundu.

Davut Tataroğlu’nun Türkiye’yi kurtaran bir kahraman olabileceğini söyleyenler olduğu gibi, sansasyonel sahnelerin bolca yer alacağı da dile gitirildi.

Az da olsa diziye müdahale olmayacağını ve dizinin aynı şekilde devam edeceğini söyleyenler de oldu.

Transferle ilgili tartışmalar yapımcı firmanın forum sitesi panafilmforum.com’da da yaşandı. Kurtlar Vadisi fanatikleri dizinin Star TV’ye geçmesini forumda da sert bir dille eleştirdiler.

İşte Haber 7’ye gelen yüzlerce yorum içerisinden birkaçı:

hasanöztoprak: Yanlış karar!
Merak ediyorum acaba bundan sonra vadide Aydın Doğan bir kahraman olarak mı lanse edilecek. Ee malum parayı veren düdüğü çalıyor nasılsa. Demek ki artık vadi de izlenmeyecek diziler arasına girecek. Hem kim Aydın Doğan gibi birine para kazandırmak ister ki. İnadına yine izlemem. Bundan sonra vadi benim için bitmiştir...

yalçın nas: anlaşıldı
Durum anlaşıldı. Bundan sonra Cumhurbaşkanı- İskender sahnesi gibi sansasyonel sahneler bol olacak. Dizideki Aydın Doğan karakteri değişime uğrayabilir bu dizi bugünden itibaren bitmiştir aha buraya yazıyorum.


MEHMET ÖNAL: senaryoyuda aydın doğan yazmaz inşallah
Tamam Star’a geçtiyse dizi aydın doğanın güdümüne girer artık. İnşallah dizinin tadı kaçmaz.

Hasan: K.v bitmiştir...
Kurtlar vadisi bazen dizide Doğan medyasına da ince mesajlar veriyordu ama gördüm ki boşmuş... Nerde kaldı dimdik duran Kurtlar Vadisi. Ama ne yazık ki onlarda paraya boyun eğdi... Kurtlar Vardisi’nin Star TV’de yayınlanmasının bir anlamı olmaz.

furkan demir: yuh yaaa
başka kanal mı yoktu artık Davut Tataroğlu karakteri Türkiye’nin kurtarıcısı olarak gösterilmez ise şaşırmayın.

ramazan baltaş: rasim ozan kütahyalı ya hak vermeye başladım
Adam Kurtlar Vadisi’ni yerden yere vuruyordu. Buradaki fanatikleri ise adama demediğini bırakmadılar. Şimdi sizce yeni kanalında hükümet taraftarlığı yapabilir mi? Ergenekon’un üzerine gidebilir mi, askeri sıkıştırabilir mi? Davutu aynı şekil sürdürebilirler mi? Sanmam.. Bu saatten sonra senaryoyu büyük ihtimalle Uğur Dündar ve yılmaz Özdil ikilisi yazacak. Böylelikle omurgasız bir dizi olduğu ayan beyan olacaktır

ihsan karagülle: .... vadisi
Kurtlar Vadisi Star TV’ye geçince tilkiler vadisi olmaz inşallah. Ya huyundan ya suyundan...

Haldun Demircialioğlu: Bozulmaz
Vadi daha önce Kanal D'ye geçtiğinde Show'dakinden farklı bir çizgiye kaymıştı. Şimdi de öyle olacağından korkuyorum. Üstelik o zaman reklam o kadar abartılmıştı ki, meşhur Hollywood tepesine çanak anten kurdurmuşlardı. Korkum Atın sahibine göre değil, ahırına göre kişnemesi...

ersen deniz: Güldürmeyin!
Yapmayın arkadaşlar sanki Show Tv sütten çıkmış ak kaşık mı ki şimdi izlemem diyorsunuz...

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 425
Bu Ay : 2969
Toplam : 2969

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom