Sümer Okulundan Engellilere Destek

"Bir Kapak Bin Özgürlük” adlı kampanyaya, Sümer İlk Öğretim Okulunun öğrenci ve öğretmenleri topladıkları kapakları teslim ederek kampanyanın destekçisi olduklarını gösterdiler.

Sümer Okulundan Engellilere Destek Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi ve Gençlik Meclisi organizasyonunda başlatılan “Bir Kapak Bin Özgürlük” adlı kampanyaya merkezdeki okullardan destek yağıyor. Geçtiğimiz günlerde topladıkları kapaklar ile kampanya ya katkı sağlayan Gazi İlköğretim Okulunun ardından Sümer İlk Öğretim Okulunun öğrenci ve öğretmenleri topladıkları kapakları Malatya Kent Konseyine teslim ederek kampanyanın destekçisi olduklarını gösterdiler.

En Büyük Destek Sümer İlköğretimden Geldi.
Sümer İlköğretim Okulunda kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Engelliler Merkezi Müdürü Soner Yılmaz; kampanyanın verilen desteklerle çığ gibi büyüdüğünü, okul öğretmenleri Erol Ayten ve Ramazan Geçici’nin katkıları ile yaklaşık bir ton kapak toplandığını bu kapakların engellilere umut olacağını belirtti.

Öğrencilerinin engellilere destek olmak maksadıyla özveri ile her yerden kapak topladıklarını belirten Sümer İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Ramazan Geçici, Kent Konseyi tarafından başlatılan bu kampanyanın yardımlaşma ve çevre bilinci oluşturduğunu belirterek kampanyanın Malatya’da yaşayan herkes tarafından desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 748
Bu Ay : 2277
Toplam : 2277

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom