21 Eylül Türkiye Gündemi

21 eylül Türkiye gündemi

21 Eylül Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Meclis Başkanı Çiçek'in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 11.00'de Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Oktay Asadov'la baş başa görüşecek, saat 14.30'da heyetler arası görüşme yapılacak. Saat 14.45'te UNESCO Türkiye Milli Komisyon Başkanı Prof. Dr. Öcal Oğuz'u da kabul edecek olan Çiçek, saat 19.00'da Asadov onuruna akşam yemeği verecek.

TBMM gündemi
- Saat 11.00'de CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, basın toplantısı düzenleyecek.
- Saat 12.00'de CHP Grup Başkan Vekilleri Akif Hamzaçebi, Muharrem İnce ve Emine Ülker Tarhan, Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret edecek.
- Saat 16.00'da TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Arap Devletleri Misyonu Ankara Temsilcisi Muhammed el Fatah Naciri ile görüşecek.

Bakan ve bakan yardımcılarının programları
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 10.00'da bakanlığının UNICEF ile düzenlediği ''Çocuk Koruma Hizmetlerinde İç Kontrollerin Güçlendirilmesi ve saat 11.00'da Öz Değerlendirme Yaklaşımı Çalıştayı'' ile ''Kadın Sığınmaevlerinin Yeniden Yapılandırılması İstişare Toplantısı''na katılacak.
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, saat 14.00'te TMO tarafından düzenlenen ''TMO Yeni Alım Sisteminin Üretim ve Piyasalara Etkileri'' konulu panele katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 10.00'da Yargıtay Başkanı Nazım Kaynak, saat 11.00'de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, saat 14.30'da Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve saat 15.00'te Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanı Ahmet Akyalçın'ı makamlarında ziyaret edecek.

Siyasi partilerin programları
- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, saat 11.00'de basın toplantısı düzenleyecek.
- AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, İstanbul Kongre Merkezi'nde saat 15.00'te, "Dilimiz Kimliğimizdir ve Türkiye'de 'F' Klavye" konulu toplantıda bir sunum yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Adalet Bakanlığında, saat 14.00'te "plastik kapak toplama kampanyası" sonucu toplanan kapakların Dünya Engellilerin ve Dostları Gelişim Derneği'ne bağışlanması dolayısıyla bir tören düzenlenecek.
- Japonya'nın Türkiye Büyükelçisi Kiyoshi Araki'nın katılımıyla saat 11.00'de Dünya Barış Günü, Barış Çanı Töreni'yle kutlanacak.
- Disk / Emekli-Sen, saat 14.00'te bir basın toplantısı yapacak.
- Ankara Üniversitesi'nde Prof. Dr. Vamık D. Volkan, saat 15.00'te "Yeni Dünya Düzeni, Arap Baharı ve Türkiye" panelinin açılış konuşmasını yapacak.
- Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'e uygulanacak olan "Kol Robotu", Romatem-Darafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde saat 11.00'de basın toplantısı ile tanıtılacak.
- DİSK/Genel İş Sendikası, Küçükçekmece Atatürk Parkı yanında saat 12.00'de, 'Kıdem Tazminatı Hakkı'nın kaldırılmaması için basın açıklaması düzenleyecek.
- Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Kahraman Eroğlu, Halil Rıfat Paşa Mahallesi Okmeydanı'nda saat 12.00'de, "21 Eylül Alzheimer Günü" kapsamında Alzheimer hastaları için yapılan "Yaşam Evi"nin tanıtım toplantısına katılacak.
- İstanbul Barosu Orhan Apaydın Toplantı Salonu'nda saat 13.00'te, "Öğrencilerin yaptığı basın açıklamaları ve eylemlerine karşın güvenlik güçleri ile siyasilerin verdiği tepkiler" konulu rapor kamuoyuna açıklanacak.
- YAPI-YOL-SEN, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Hisarüstü/Beşiktaş'ta saat 13.00'te, "İşletme Haklarının Verilmesi" konulu basın açıklaması düzenleyecek.
- AB Promosyon Derneği Başkanı Hans Poulis, Ramada Plaza Otel'de saat 15.00'te, Uluslararası Promosyon Toplantısı'na katılacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında 4 maç yapılacak. Program şöyle:
18.45 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Galatasaray
20.00 Medical Park Antalyaspor - Mersin İdman Yurdu
20.00 Eskişehirspor - Gençlerbirliği
21.15 Samsunspor - Trabzonspor
- Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığı, saat 10.00'da bir basın toplantısı düzenleyecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 824
Bu Ay : 1447
Toplam : 1447

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom