Aspuzu'da Ramazan Geceleri Sona Erdi

Malatya'da düzenlenen Aspuzu'da Ramazan Geceleri programı sona erdi.

Aspuzu'da Ramazan Geceleri Sona Erdi Malatya Kültür-Sanat

Malatya'da düzenlenen Aspuzu'da Ramazan Geceleri programı sona erdi.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Abdullah Gül Parkı'nda gerçekleştirilen Aspuzu'da Ramazan Geceleri'nin son gününde Arapgir Belediyesi ile ortaklaşa program düzenlendi.
Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Erenli Belediye Başkanı İrfan Varol, Malatya Gazeteciler Cemiyeti ikinci Başkanı Kemal Deniz, Şairler ve Yazarlar Birliği Başkanı Adil Akkoyunlu, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, şiir dinletisi, Malatya Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun gösterisi ile devam etti. Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Aspuzu'da Ramazan Geceleri programına emeği geçen şair ve yazarlara Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

ARAPGİR MUSİKİ TOPLULUĞU KONSERİ
Daha sonra Arapgir Musiki Topluluğu tarafından bir konser verildi. Sahne önünde Arapgir İlçesi'ne ait ürünler sergilendi. Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Arapgir Ekibi'ne kayısı kristali hediye etti. Nalçacı burada yaptığı konuşmada, Aspuzu'da Ramazan Geceleri programına emeği geçenlere ve vatandaşlara teşekkür etti.

KATILIMCI FİRMALARA PLAKET
Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Abdullah Gül Parkı'nda bu yıl 22. yapılan Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı devam ediyor. Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, fuarda yer alan katılımcı firmalara teşekkür plaketi verdi. Ramazan Bayramı'nın birinci gününe kadar açık kalacak olan fuara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 22. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı'nın amacına ulaştığını kaydederek, sorunsuz ve fuar olduğunun altını çizdi. Nalçacı, "Okumanın önemini herkes çok iyi biliyor. Katılımcı firmadaki arkadaşlarımıza sorduğumuzda gerçekten kitaplara ilginin büyük olduğunu söylediler. Kitap okumak şart ve Malatyalılar da bunun bilincinde. Ben fuarımıza katılan firmalara ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 69
Bu Ay : 16205
Toplam : 16205

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom