Başarılı Öğrenciye Hediye Verildi

Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) iyi derece yapıp Malatya Fen Lisesi'ni kazanan Emine Rümeysa Özhan, hedefini doktorluk olarak belirledi. Başarılı öğrenciye dershanesi tarafından Iphone 3G cep telefonu ve dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Başarılı Öğrenciye Hediye Verildi Malatya Eğitim

Parantez İlköğretim Dershanesi'nde düzenlenen hediye töreninde konuşan Parantez İlköğretim Dershanesi Kurucu Müdürü Yusuf Gezer, "Başarılı öğrencilerimizi ödüllendirip, yeni öğrencilerimiz için de teşvik düşüncesiyle örnek olmak istedik" diyerek, dershanelerinin SBS'yi kazanmada yüzde 100, yerleştirmede ise yüzde 87 üstün başarı sağladığına dikkat çekti.

SBS'de iyi derece yapıp Malatya Fen Lisesi'ni kazanan Emine Rümeysa Özhan, şimdiden hedefini doktorluk olarak blirledi. Doktorluğun da Beyin Cerrahı bölümünü seçeceğini söyleyen başarılı öğrenci, başarısını disiplinli ve azimli çalışmaya, ailesine, öğretmenlerine borçlu olduğunu ifade etti.
Babası polis emeklisi, annesi ev hanımı olan Emine Rümeysa Özhan, "Planlı çalışmanın karşılığını aldığım için gururluyum" diyerek, liseden mezun olunca Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tercih edeceğini bildirdi.

Başarılı öğrenciye dershanesi tarafından Iphone 3 G cep telefonu ile laptop hediye edildi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 95
Bu Ay : 1663
Toplam : 1663

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom