İnternet Alışkanlığı Olan Gençlere Kız Vermiyorlar

Aspuzu’da Ramazan Gecelerinde konuşan Kemal Deniz "İnternet alışkanlığı olan gençlere kız vermiyorlar" dedi.

İnternet Alışkanlığı Olan Gençlere Kız Vermiyorlar Malatya Kültür-Sanat

Her akşam saat 22:00'da başlayan Aspuzu’da Ramazan Geceleri programı dün Rümeysa Sağol’un Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayıp Şükrü Metin’in şiir dinletisi ile devam etti.

Malatya Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun gösterisinin ardından geceye konuşmacı olarak katılan Gazeteci – Yazar Esra Altaş, “Medyanın Toplum Üzerindeki Etkileri” konulu bir konuşma gerçekleştirdi. Dünyanın en güçlü sektörünün Medya olduğunu ifade eden Altaş, “Medya iyi kullanıldığı takdirde yapıcı, kötü kullanıldığı takdirde yıkıcı bir sektördür. Silahlardan bile daha tehlikelidir. Bir atom bombası atarak bir bölgeyi yok edebilirsiniz ama medya araçları kötüye kullanıldığı tekdirde bir ulusu yok edebilirsiniz” dedi.

“İNTERNET ALIŞKANLIĞI OLAN GENÇLERE KIZ VERMİYORLAR”

Gazeteci – Yazar Esra Altaş’a, hediye vermek için sahneye gelen Malatya Gazeteciler Cemiyeti ikinci Başkanı Kemal Deniz, burada yaptığı kısa konuşmada bağımlılığın alkolden ve sigaradan ibaret olmadığını ifade ederek, internetin çıkmasıyla birlikte yeni bir bağımlılık etkenin oluştuğunu söyledi. Deniz, “Eskiden kız istemeye gidildiğinde evin büyükleri damat adayına, kötü alışkanlığın var mı? diye sorarlardı. Şimdi ise internet alışkanlığın var mı? diye soruyorlar” diyerek, Aspuzu’da Ramazan Geceleri etkinliklerinde şair ve yazarlara yer verilmesinden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür etti. Gecede son olarak ise Urfa Sıra Geceleri ekibinin tasavvuf müziği konseri gerçekleşti. Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Urfa Sıra Geceleri ekibine kayısı hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 935
Bu Ay : 2517
Toplam : 2517

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom