44 Malatyaspor Antrenöründen Açıklama

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor'da antrenör Hakan Çalışkan, oynayacakları maçların hedeflerini belirleyeceğini bildirdi.

44 Malatyaspor Antrenöründen  Açıklama Malatya Spor

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor'da antrenör Hakan Çalışkan, oynayacakları maçların hedeflerini belirleyeceğini bildirdi.

Çalışkan, mütevazi bir bütçeye sahip olmalarına rağmen iyi bir kadro kurduklarını belirterek, "Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) yeni kurulan bir lig ve bu sezon ikinci yılına giriyor. BAL ligi bu yıl daha büyük önem kazandı. Ligde mücadele edecek takımlar, ciddi yatırımlar yapıyor. 44 Malatyaspor'da BAL liginde Malatya'yı temsil edecek. Samimi bir ortam var. Malatya'nın potansiyelinden yararlandık. 44 Malatyaspor'un farklı bir yapısı var. Resmi bir kurum ya da belediyenin takımı değil. Dolayısıyla mütevazi bir bütçemiz var. Bu bütçeye göre yapabileceğimiz en iyi takımı kurduk. Bu anlamda gönlümüz ve vicdanımız rahat. Takıma sıkıntı oluşturmayacak, kişilikli ve ahlaklı futbolcuları kadromuza kattık. Bu anlamda iyi bir takım oluşturduğumuza inanıyorum. İl dışından oyuncu barındırma imkanımız olmadığı için Malatyalı futbolculardan kurulu bir kadro oluşturduk" dedi.

Hedeflerinin oynadıkları maçlara göre belli olacağını ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Çok önemli maliyetlerle Bank Asya 1. Ligden amatöre dönen futbolcular bile var. Bu anlamda hedefimiz net. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Net olarak 3. lig anlamında bir hedefimiz yok. Hedef kendiliğinden gelir. Oynadığımız maçlar bizi hedefe götürecek. Hedefi oynayacağımız maçlar verir. Yüzde yüz hedefimiz 3. lig deme gibi bir durumumuz yok. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz."
Çalışkan, kamp yapmayı planladıklarını dile getirerek, "Futbolda bir karmaşa ve kaos ortamı var. Bu BAL ligine de yansıdı. Normal şartlarda ligin başlama tarihinin belli olması gerekiyordu. Maçların kesin tarihini bekliyoruz. Bir kamp düşüncemiz var. Bayram sonrasında kulübümüzün şartları ve imkanları doğrultusunda güzel bir kamp yeri bulup, kamp dönemi geçirmek istiyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 468
Bu Ay : 3112
Toplam : 3112

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom