Necdet Özel Malatya'da Bulunmuştu

Genelkurmay Başkanı olması beklenen Orgeneral Necdet Özel Malatya 2. Ordu Komutanlığı görevini yapmıştı.

Necdet Özel Malatya'da Bulunmuştu Malatya Haber

2008-2010 yılları arasında 2 yıl Malatya 2. Ordu Komutanlığı görevinde bulunan Orgeneral Necdet Özel, bu dönemde özellikle terör bölgesini komuta etmesi nedeniyle sık sık 2. Ordu Komutanlığı'na bağlı illere ziyaret yapmıştı.

Malatya'da ise spor müsabakalarından sinemaya kadar birçok sosyal aktivitelere de katılan Orgeneral Özel, 21 Mart 2010 Ampute Futbol Ligi müsabakalarından olan, Malatya Bedensel Engelliler Spor Kulübü ile Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü maçını da izlemişti. Askerde iken bir uzvunu kaybedenlerin oluşturduğu Ampute Futbol Ligi'ne önem veren, maddi ve manevi katkıda bulunan Orgeneral Özel, bu gazi sporcuları hiç ihmal etmedi.

ORGENERAL ÖZEL, BAŞBAKAN ERDOĞAN İÇİN DE "ONUR DUYARIZ" DEMİŞTİ

10 Kasım 2009 günü 10 Kasım Atatürk'ü Anma etkinliğine katıldığı Malatya Sabancı Kültür Merkezi çıkışında bir basın mensubunun, "Sayın Başbakan 14 Kasım'da Malatya'ya geldiğinde ilk 2. Ordu Komutanlığı'nı ziyaret edecek. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna karşılık 2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel, "Sayın Başbakan'ın ziyaretinden sadece onur duyarız" diye cevap vermişti. 31 Ekim 2008 tarihinde, gazeteci ve televizyon yapımcısı Can Dündar tarafından hazırlanan Mustafa Kemal Atatürk'ün anlatıldığı "Mustafa" isimli belgeseli Yeşil Sinema'da dönemin Valisi Halil İbrahim Daşöz ve diğer yetkililerle izleyen 2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel, bu tür sosyal etkinliklere de zaman buldukça katıldı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 163
Bu Ay : 1692
Toplam : 1692

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom