İşadamlarıyla istişare toplantısı

Malatya Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin, Orduzu Pınarbaşı'ında Orduzulu işadamlarıyla istişare toplantısı yaptı

İşadamlarıyla istişare toplantısı Malatya İlçe

Orduzu Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğünün konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 30 Haziran Salı akşamı Orduzu Pınarbaşı’nda bulunan Eski Dostlar Kır Lokantası’nda düzenlenen toplantıya çok sayıda Orduzulu işadamının katıldığı belirtildi.

Toplantıda konuşan Başkan Ekin, “ toplantımızın amacı; Beldemizin sorunlarını birlikte masaya yatırıp çözüm yollarını da yine birlikte bulmak. İnanıyorum ki bu konuda destekleriniz olacaktır. Bizim bilmeyip sizin bildiğiniz sorunlar vardır, onları masaya yatıralım. Bizim bildiğimiz ancak çözümünü bulamadığımız sorunlarımız da var. Onları da sizinle paylaşacağım. Çözüm yollarını birlikte bulacağız. Uygulama zaten bizim işimiz. Nasip olursa bundan sonra da belli aralıklarla bu tarz toplantılarla bir araya geleceğiz. Orduzu’nun sorunu hepimizin sorunudur. Hiçbir işi “ben yaptım oldu” mantığıyla yapmayı düşünmüyorum, doğru da bulmuyorum. Elbette ki meclis üyelerimle de istişare edeceğim ancak siz Orduzu’nun değerli işadamlarını da hizmetin dışında tutmak istemiyorum.” Dedi.

Kısa konuşmaların ardından Orduzunun sorunları bir bir masaya yatırıldı. Geç saatlere kadar süren toplantıda bazı sorunlarla ilgili kararlar alındı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 390
Bu Ay : 5584
Toplam : 5584

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom