Hedefi Hukuk

Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) Türkiye ve Malatya derecesi elde eden 4 öğrencinin hedefinin de hukuk fakültesini okumak olduğu belirtildi.

Hedefi Hukuk Malatya Eğitim

LYS'de, TS-1 Türkiye 89'ncusu, TS-2 Türkiye 134'ncüsü ve TM puanlarında da Türkiye 502, 503 ve 542'ncisi, 5 puan dalında da Malatya birincisi olan Enes Malik Kılıç, Hukuk Fakültesi okumak istediğini söyliedi. Babası kayısıcı ve annesi ev hanımı olan Enes Malik Kılıç, başarısını planlı çalışmaya borçlu olduğunu belirtti.

LYS EA'da Türkiye 522'ncisi ve Malatya derecesi elde eden Fatih Sevim de Hukuk Fakültesi okumayı planlıyor. Babası veteriner hekim, annesi ev hanımı olan Fatih Sevim, başarısını dersi derste dinleyerek ve evde tekrar ederek elde ettiğini vurguladı.

LYS'de Türkiye 667'ncisi olan Ali Tosun ve Türkiye 992'ncisi olan Sait Tezcan, hukuk bölümünü tercih edeceklerini belirtti. Babası emekli memur ve annesi ev hanımı olan Ali Tosun ile babası ve annesi öğretmen olan Sait Tezcan da, başarılı olmalarını planlı çalışmaya borçlu olduklarını dile getirdi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 79
Bu Ay : 2623
Toplam : 2623

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom