Şehit Ve Gaziler Derneği'nden Teröre Tepki

Malatya Şube Başkanı Duran Şahin, Diyarbakır'da 13 askerin şehit olması nedeniyle yaptığı açıklamada, "Terörle mücadelenin yolu bellidir. Hain terörü şiddetle kınıyor ve ülkeyi yönetenleri sorumluluklarını yerine getirmeye çağırıyorum" dedi.

Şehit Ve Gaziler Derneği'nden Teröre Tepki Malatya Haber

Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Duran Şahin, Diyarbakır'da 13 askerin şehit olması nedeniyle yaptığı açıklamada, "Terörle mücadelenin yolu bellidir. Hain terörü şiddetle kınıyor ve ülkeyi yönetenleri sorumluluklarını yerine getirmeye çağırıyorum" dedi.

Şahin yaptığı yazılı açıklamada, "Diyarbakır'da 13 askerin şehit edilmesi ve 7 askerimizin yaralanması Büyük Türk Milletinin ayrılmaz bir parçası olan Şehit Aileleri ve Malul Gazileri derinden üzmüştür. Eli kanlı bebek katili Öcalan ve terör örgütünün siyasi uzantılarının barış ve demokratikleşme adı altındaki sahte ve yalan sözlerini ve ülkemiz üzerinde oynamaya çalıştıkları çirkin emellerini bir kez daha sergilemiştir. Terörü siyasallaştırarak masum insanların kanını ellerine bulaştırmaya devam eden canilerin sözde demokratikleşme ve barış çabalarının maksadı her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. Demokratik özerklik adı altında ülkemizi bölünme sürecine sokacak olan bu hayalleri asla gerçekleşmeyecektir. Bunlara anlayış göstermek en hafif değerlendirme ile gaflettir. Bıçak kemiğe dayanmıştır. Terörle mücadelenin yolu bellidir. Hain terörü şiddetle kınıyor ve ülkeyi yönetenleri sorumluluklarını yerine getirmeye çağırıyorum" ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 818
Bu Ay : 14994
Toplam : 14994

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom