Yaz Okulu Öğrencilerine Günlük Dağıtıldı

Malatya Yazıyor Kampanyası çerçevesinde günlük, kalem ve dosya hediye eden Malatya Kent Konseyi, TAŞEMDER'in açmış olduğu yaz okulundaki öğrencileri de sevindirdi.

Yaz Okulu Öğrencilerine Günlük Dağıtıldı Malatya Haber

Taştepe Mahallesi’ndeki çocukların katıldığı Taştepe Mahallesi Derneği'nin (TAŞEMDER) yaz okulunda Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yıldırım, Malatya Yazıyor Kampanyası kapsamında yaz okuluna katılan 100 öğrenciye günlük dağıttı.

TAŞEMDER ziyaretinde bir açıklama yapan Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yıldırım, yazın da Malatya Yazıyor Kampanyası'nı sürdürdüklerini belirterek, "Malatya Yazıyor kampanyasının en önemli ve en mutluluk verici günlerinden birini yaşıyoruz" dedi.

Yıldırım, Taştepe Mahallesinde Taşemder'in açtığı yaz okuluna giden öğrencilere hediye etmiş oldukları günlüklerin dağıtımına yaz boyunca diğer sivil toplum kuruluşları ile başka mahallelerde de devam edeceklerini kaydederek, “Sivil Toplum Kuruluşlarının Malatya Yazıyor Kampanyasını desteklemeleri bizleri mutlu ediyor" diye konuştu.

Eşlerine ve evlerine ayıracakları vakitten feragat ederek yaz okullarında çocuklara destek olan öğretmenleri de tebrik ettiğini söyleyen Ali Yıldırım, oyundan feragat ederek kursa gelen çocukları da kutladığını ifade etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 16
Bugün : 254
Bu Ay : 6338
Toplam : 6338

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom