Zara Malatya'lıları Coşturdu

19. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Uluslar arası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali'nin ikinci gününde sahne alan sanatçı Zara, Malatyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Zara Malatya'lıları Coşturdu Malatya Kültür-Sanat

Mişmiş Park'taki fuar alanında başlayan 19. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Uluslar arası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali'nin ikinci gününde mahalli sanatçılar Mahmut Atabay ve Mehmet Balaban ile Aydın Aydın sahne alırken, geceye Zara konseriyle renk kattı. Konseri Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır da izledi. Mişmiş Park fuar alanındaki etkinlik kapsamında Kosova Halk Oyunları ekibinin gösteri yaptığı gecede sahneye son olarak çıkan sanatçı Zara, konfeti yağmuru ile karşılandı.

Malatya'ya 4.kez konser vermeye geldiğini söyleyen Zara, Mişmiş Park Fuar alanını dolduran binlerce Malatyalıya unutulmaz bir gece yaşattı. Sanatçı Zara bir birinden güzel parçalarıyla Malatyalıları coşturdu. Malatyalılar, sanatçı Zara'nın Türküleri eşliğinde halaylar çekerek, Kayısı Festivali'nin mutluluğunu yaşadılar. Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sanatçı Zara'ya kristal kayısı maketi ve kuru kayısı tepsisi hediye etti.

Belediye Başkanı Çakır, fuar ve festivale katılan bütün sanatçılara teşekkür ettiğini söyleyerek, festivalin dolu dolu coşkulu geçeceğini ifade etti. Festivalin Malatya'nın sosyal hayatına canlılık kattığını söyleyen Çakır, Malatya Fuarı'nın ise sektörel bazda bir canlılık verdiğini kaydetti.

Zara, konserinin son bölümünde hareketli parçalarına eşlik eden Malatyalılar, halaylar çektiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 258
Bu Ay : 7055
Toplam : 7055

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom