Yangın Mahallinde İnceleme Yaptı

Malatya'da Mahrukatçılar sitesinde çıkan yangın yerinde incelemeler yapan AK Parti Malatya Milletvekilleri, esnafa 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.

Yangın Mahallinde İnceleme Yaptı Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı ve Ömer Faruk Öz ile Belediye Meclis Üyesi Aziz Görgeç, 5 iş yerinin kullanılamaz hale geldiği Dilek yolu Mahrukatçılar sitesindeki yangın mahaline gitti. İtfaiye Müdürü Hanifi Acar'dan bilgi alan milletvekilleri, esnafa da 'geçmiş olsun' dileklerini iletti. Hanifi Acar, bilinmeyen bir nedenle çıkan yangından sonra bir işyerinde küçük bir tüpün patlaması ve rüzgarın da etkisiyle yangının büyüdüğünü söyledi. Acar, Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi
araçlarının da yardımıyla yangını kontrol altına aldıklarını belirtti.

Burada açıklamalarda bulunan Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, "Bir can kaybının olmaması büyük bir şans. Ayrıca depolara sıçramaması da sevindirici bir olay. Mahrukat ve hurdacıları şehir dışında kontrollü yerlere taşımak gerekiyor" dedi.

Milletvekili Mücahit Fındıklı da, "Esnaf arkadaşlarımızdan biri de burda. Depoların küçük olması nedeniyle birkaç depo tutmak zorunda kaldıklarını söylüyor. Bu arkadaşların geniş alanlarda düzenli bir site halinde işlevlerini sürdürmeleri gerekiyor" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 535
Bu Ay : 3979
Toplam : 3979

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom