17. Kiraz Kültür ve Spor Şenliği

Yeşilyurt 17. Kiraz Kültür ve Spor Şenliği'nin ilk gününde ünlü pop şarkıcısı Yusuf Güney sevenleriyle buluştu.

17. Kiraz Kültür ve Spor Şenliği Malatya İlçe

İlçe meydanında gerçekleştirilen şenliklerin ilk gününde ünlü pop şarkıcısı Yusuf Güney ve yerel sanatçılar sahne aldı. Şenlikte bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı İlhan Abay, "Sevgili Yeşilyurtlular Yusuf Güney'e hoşgeldiniz diyorum. Herkese iyi eğlenceler diliyorum" dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ise, "Kaymakam Bey az konuştu. Ben siyasetçiyim, mikrofon elimize geçti mi boş durmayız. Bu güzel akşamın ömür boyu mutlu geçecek yıllara taşınmasını diliyorum. Herkesin mutlu ve müreffeh bir hayat geçirmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

Gecede ilk olarak mahalli sanatçılar sahne aldı. Şenlikte daha sonra ünlü pop sanatçısı Yusuf Güney sevenleriyle buluştu. Hayranlarının ilgisiyle karşılaşan genç sanatçı, sahnede horon ve kolbastı oynadı. Güney'in İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur taklitleri büyük alkış topladı.

Yeşilyurt İlçesi Kaymakamı İlhan Abay ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, Güney'e çiçek ve kiraz takdim etti.

44 Çocuk Sünnet Oldu

Malatya'da, kırk dört çocuk törenle sünnet ettirildi. 17. Yeşilyurt Kiraz, Kültür ve Spor Şenlikleri çerçevesinde, ilçedeki Ahmet Atılgan Parkı'nda düzenlenen sünnet törenine, Kaymakam İlhan Abay, Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, İstanbul Yeşilyurtlular Derneği yöneticileri, iş adamları ile diğer yetkililer katıldı. Çocuklara kirve olan Kaymakam İlhan Abay, Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, İstanbul Yeşilyurtlular Derneği yöneticileri, çeyrek altın taktılar.

Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, 44 çocuğu törenle sünnet ettirdiklerini belirterek "Malatya'nın plakası olan 44 olması da tesadüf oldu. Biz de 44 kere maşallah diyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 273
Bu Ay : 791
Toplam : 791

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom