23 Temmuz Türkiye Gündemi

23 Temmuz Türkiye Gündemi

23 Temmuz Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Şahin'in programı
- Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mehmet Ali Şahin, saat 11.00'da Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin ve yönetim kurulu üyelerini kabul edecek.

YÖK genel kurulu toplanıyor
- Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan başkanlığında, saat 09.00'da toplanacak olan YÖK Genel Kurulu, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir ve bazı ÖSYM çalışanları hakkındaki soruşturma izni istemini görüşecek.

Bakanların faaliyetleri
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Swissotel'de saat 10.00'da, Tatar HES Kredi İmza Töreni, İTÜ Maden Fakültesi Maslak'ta saat 11.30'da, İTÜ Petrol ve Doğalgaz seminerine katılacak.
- Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, saat 11.00'de Afyonkarahisar kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunacak.
- Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, tatilini Antalya'da geçiriyor.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanı H. Tarık Şengül, saat 11.00'da CHP Genel Merkez binası önünde basın açıklaması yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Mamak Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası arasında "Toplu İş Sözleşmesi", saat 16.00'da Mamak Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle imzalanacak.

- Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özarslan, saat 10.30'da Mülkiyeliler Birliği'nde basın toplantısı düzenleyecek.

- Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nin yenilenen doğum katı, saat 10.30'da düzenlenen törenle tekrar hizmete açılacak.

- Ankara Emek, Demokrasi ve Özgürlük Bloğu üyeleri, saat 12.30'da Yüksek Seçim Kurulu (YSK) önünde basın açıklaması yapacak.

- Büro Memur-Sen üyeleri, saat 11.30'da SGK Başkanlığı önünde basın açıklaması yapacak.
- Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası (BTS) üyeleri, saat 12.30'da Ankara Garı önünde basın açıklaması yapacak.

- 9. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları için Türkiye'ye gelen öğrenciler, saat 15.30'da Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'yu makamında ziyaret edecek.

- Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, İstanbul Üniversitesi Hastanelerinde saat 08.00'de,"Sağlıkta Performans Sistemi"nden vazgeçilmesi için 1 günlük uyarı grevi yapacak. Grev kapsamında hastanelerde iş bırakan sendika üyeleri, İ.Ü. Rektörlük Binası/Beyazıt Meydanı'na yürüyecek.

- TEZ-KOOP İş Sendikası, İ.Ü. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Monoblok önünde saat 12.30'da, toplu iş sözleşmelerinde gelinen son duruma dikkat çekmek amacıyla basın açıklaması düzenleyecek.

- Türkiye Yeşilay Derneği ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Taksim Meydanı'nda saat 17.00'de, "Uluslararası Madde Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele Günü" etkinlikleri kapsamında 4 gün sürecek bir dizi etkinlik düzenleyecek. Etkinlikler 'Narkotik Köpekleri'nin gösterileri ile başlayacak.

- İstanbul'a gelen dünyaca ünlü 20 Nörobilimci, Pera Müzesi'nde saat 18.30'da, Suna ve İnan Kıraç Vakfı tarafından düzenlenen "3. Suna Kıraç Nörodejenerasyon Konferansı"na katılacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
------------------------------

- Merkez Bankası Para Politikası Kurulu toplantısının ardından, saat 14.30'da toplantı kararı açıklanacak.

- Türk Eximbank Genel Müdürü Hayrettin Kaplan, saat 12.00'da Türkiye Müteahhitler Birliği tarafından düzenlenen "Gündem 2011" konulu toplantıya konuşmacı olarak katılacak.

- "Yeşil Ekonomiye Uyum" toplantısı, saat 13.00'da Ankara'da yapılacak.

- Tavukçuluk sektörü ve bunun çevresel etkileri, saat 10.00'da Hilton Oteli'nde yapılacak toplantıda ele alınacak.

- Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) arasında, saat 14.30'da "Fransız Küresel Çevre Fonu Finansman Anlaşması" KOSGEB Başkanlık Toplantı Salonu'nda düzenlenen törenle imzalanacak.

SPOR GÜNDEMİ
-------------------------
- Trabzonspor'un yeni transferleri Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski, saat 14.00'de Ayasofya Müzesi'nde düzenlenecek törenle resmi sözleşmeye imza atacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 714
Bu Ay : 5080
Toplam : 5080

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom