Enerji Verimliliği Projesi Finalde

Malatya İnönü Üniversitesi (İÜ) Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin enerji verimliliği projesinin finale kaldığı bildirildi.

Enerji Verimliliği Projesi Finalde Malatya Haber

İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Havalandırma Soğutma Klima (HSK) Firmasının 30. kuruluş yılı münasebetiyle düzenlediği ve Kayseri'de kurulması planlanan bir Alışveriş Merkezi (AVM) üzerinde uygulanacak, 'Merkezi İklimlendirme Sistemlerinde Enerji Verimliliği Tasarım ve Uygulaması' konulu Üniversitelerarası Proje yarışmasına Prof. Dr. Suat Canbazoğlu'nun danışmanlığında son sınıf öğrencilerimiz Ekrem Taçgün, Şahin Murat Oğur ve Onur Denizhan'dan oluşan takımımız katılmıştır" ifadeleri kullanıldı.

"Yaklaşık 6 aylık bir çalışmanın sonucunda ekibimiz tarafından hazırlanan ve öğrencilerimizin Bitirme Projesi olarak kabul edilen Proje, toplam 19 üniversitenin katıldığı yarışmada ön eleme ve ara rapor sonrası aşamalarını geçerek finalist olan ilk 6 üniversite (İTÜ, Gazi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, KTÜ ve Marmara Üniversitesi) arasında yer almayı başarmıştır" denilen açıklamanın son bölümünde şunlar belirtildi:

"İstanbul'da yapılan ve ilgili sektörün üst düzey yetkililerinin katıldığı ve İstanbul boğazında 3 saatlik yemekli bir tekne turunu da kapsayan ve yarışma projelerini değerlendiren jüri üyelerinin de katıldığı ödül törenine davet edilen ekibimizin tüm seyahat (uçak) ve konaklama masrafları yarışmayı düzenleyen ilgili firma tarafından karşılanmıştır. Bölümümüzü başarıyla temsil eden ve yarışmaya Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden katılan tek takım olan ekibimizi kutluyoruz."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 403
Bu Ay : 2887
Toplam : 2887

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom