Çakır Altyapı Çalışmalarını İnceledi

Aslantepe Caddesinde sürdürülen yol genişletme ve düzenleme çalışmaları kapsamında bölgeye ilk olarak yağmur suyu drenaj kanalları yapılıyor.

Çakır Altyapı Çalışmalarını İnceledi Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır beraberindeki Belediye Başkan Yardımcıları Ertan Mumcu, Selim Pilten, bazı belediye meclis üyeleri ve daire müdürleriyle birlikte çalışmaların yapıldığı Aslantepe Caddesi üzerinde incelemelerde bulundular.

Aslantepe Caddesi üzerinde alt ve üst yapı çalışmalarına başladıklarını belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, çalışmaların bitmesiyle Aslantepe Caddesinin modern bir görüntüye kavuşacağını söyledi.

Başkan Çakır, "Üst yapı çalışmalarından önce gerekli alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. İlgili kurum ve kuruluşların çalışmalarından sonra Malatya Belediyesi olarak yağmur suyu drenaj kanalları yapıyoruz. Ayrıca ömrünü tamamlamış içme suyu hatlarını, parsel bağlantılarını, su abone bağlantılarını da yeniliyoruz. Yapılan bu çalışmalarla yolların sık sık kazılmasının önüne geçilmiş olunacaktır" dedi.

Malatya genelinde bugüne kadar 37 kilometre yağmur suyu drenaj çalışması yaptıklarını ifade eden Başkan Çakır, planlaması yapılan her bölgede ilk olarak alt yapı eksikliklerini giderdiklerini, hedeflerinin ise alt yapı sorunları çözmüş bir Malatya olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 508
Bu Ay : 4306
Toplam : 4306

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom