Eski Dosyalarını Delil Olarak istedi

Malatya'da bir kişiyi av tüfeği ile öldüren sanık, öldürdüğü kişi tarafından sürekli yağmalandığını iddia ederek, daha önceki mahkeme dosyalarını delil olarak getirilmesini istedi.

Eski Dosyalarını Delil Olarak istedi Malatya Asayiş

Malatya'nın Battalgazi ilçesi Boran köyü mevkiinde Karakaya Baraj Gölü kenarındaki eski kum ocaklarının yanında 22 Ocak 2011 tarihinde meydana gelen olayda, Metin Yüce (22) adlı şahıs, Cumali E. (21) tarafından av tüfeği ile ateş açılarak öldürülmüştü. Katil zanlısı, olaydan sonra polis tarafından İstanbul'da yakalanmıştı.

Malatya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada tanık olarak dinlenen katil zanlısı Cumali E.'nin kardeşi Abdullah E., öldürülen şahısı gasp olayları nedeniyle ağabeyi Cumali E. ile mahkemedeki duruşmalara gidip gelirken tanıdığını, öldürülen Metin Yüce ve akrabalarının defalarca araya arıcılar koyması sonucu ağabeyi Cumali E.nin şikayetinden vazgeçtiğini, ancak bundan sonra da gasp olayına kalkışıldığını iddia etti.

Mağdur taraf ise tanık ifadesindeki aleyhte olan hususları kabul etmediklerini ve katil zanlısının tasarlayarak adam öldürme suçundan yargılanmasını talep ettiler.

Katil zanlısı Cumali E. ise, "Taraflar arasındaki mahkeme dosyaları geldiğinde maktul tarafın beni sürekli yağmalayarak bu duruma soktuğunu açıkça anlaşılacaktır" dedi.

Mahkeme heyeti ise, delil olarak gösterilen dosyaların mahkemesinden istenmesine karar vererek, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı ileriki bir tarihe erteledi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 108
Bu Ay : 15156
Toplam : 15156

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom