11 Haziran Türkiye Gündemi

11 Haziran Türkiye Gündemi

11 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Şahin'in programı

- TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, saat 10.00'da Karabük'te AK Parti İl Başkanlığı'nca düzenlenen "Ak Yürüyüş" etkinliğine katılacak. Şahin, saat 15.00'te Yenice ilçesinde halka hitap edecek.

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 11.30'da Tuzla Sahil Meydanı'nda düzenlenen mitingte, saat 13.30'da Maltepe Meydanı'nda düzenlenen mitingte, saat 15.30'da Üsküdar Çengelköy'de düzenlenen mitingte halka hitap edecek.

Bakanların faaliyetleri

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, saat 12.30'da Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde "Sevgi Yürüyüşü"ne katılacak, Evren ve Şereflikoçhisar ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka hitap edecek.

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti millvekili adaylarıyla beraber Bursa'da sevgi yürüyüşüne katılacak.

- Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Antalya'da seçim çalışmalarına devam edecek.

- Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Şuhut'ta halka hitap edecek, partisi tarafından düzenlenen bir yürüyüşe katılacak.

- Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin'in Erdemli ilçesinde düzenlenen mitingte konuşacak.
- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum'da incelemelerde bulunacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 10.00'da Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde, saat 11.30'da Sivas'ta halka hitap edecek. İzmir'e gidecek olan Kılıçdaroğlu, Bergama ilçesinde vatandaşlara seslenecek.

- Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hatay ve Osmaniye'de partisi tarafından düzenlenen mitinge katılacak.

- DSP Genel Başkanı Masum Türker, partisinin Kadıköy İlçe Başkanlığı önünde vatandaşlarla buluşarak, konvoy eşliğinde İstanbul ilçelerini ziyaret edecek.

- Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, saat 14.00'te Ankara'da seçim otobüsüyle şehir turu yaparak vatandaşları selamlayacak.

- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu, saat 11.00'de partisinin Ankara milletvekili adaylarıyla şehir turu yapacak.

- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, saat 13.00'te Trabzon'da, saat 16.00'da Bayburt'ta partisince düzenlenecek mitinglerde vatandaşlara seslenecek.

- HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Afyonkarahisar'da seçim çalışmalarında bulunacak, saat 16.00'da Konya Hükümet Meydanı'nda miting düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- İnsan Hakları Derneği, Galatasaray Meydanı'nda saat 12.00'de, "Kayıplarımızı İstiyoruz" konulu etkinlik düzenleyecek.

- Lilesi Dev Genç, Galatasaray Meydanı'nda saat 13.00'te, "Parasız, Bilimsel, Demokratik, Anadilde Eğitim İstiyoruz" konulu basın açıklaması düzenleyecek.

- Antalya Anadolu Lisesi'nden bir grup öğrenci, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Girişimleri kapsamında hazırladığı "Daha Temiz bir Çevre ve Daha Bilinçli bir Toplum için El Ele" projesi çerçevesinde Konyaaltı Plajları'nda deniz temizliği yapacak.

- Türk Hava Kurumu Genel Başkanı ve FAI Başkan Yardımcısı Osman Yıldırım, THK Antalya Şubesinde Türkiyenin ilk Havacılık ve Uzay ihtisas Üniversitesinin kuruluş ve faaliyetleri hakkında basın toplantısı düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
-------------------------
- Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown ile Fenerbahçe Ülker arasındaki play-off final serisinin dördüncü maçı, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak. Karşılaşma saat 19.00'da başlayacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 117
Bu Ay : 1646
Toplam : 1646

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom