Bölge İstişare Toplantısı Başarılı Geçti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) Şanlıurfa bölge istişare toplantısının son derece yararlı geçtiği bildirildi.

Bölge İstişare Toplantısı Başarılı Geçti Bölge

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, yaptığı açıklamada, Şanlıurfa bölge istişare toplantısını değerlendirdi.

Şahin, "Şanlıurfa MÜSİAD şubesinin ev sahipliğinde, Yıldız Saray Konuk evinde yapılan İstişare Toplantısına Devlet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, bölge MÜSİAD şube başkanları katıldı.

Şanlıurfa İstişare toplantısına ben ve Başkan Yardımcısı Murat Tokmak, Yönetim Kurulu üyesi ve Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Hüseyin Apak, Yönetim Kurulu üyesi ve Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Ergin Erdemir katıldı" ifadelerini kullandı.

Namık Şahin, MÜSİAD tarafından yapılan istişare toplantısında, bölgesel sorunlar ve işbirliğinin ele alındığını, huzur ve güvenliğin sağlanması, istikrarın sürmesi gerektiği mesajlarının verildiğini, bu kapsamda MÜSİAD şubelerinin ortak hareket ederek, şubeler arasında işbirliğini artırmaları yönünde kararlar alındığını belirtti. Şahin, Şanlıurfa bölge istişare toplantısının son derece yararlı geçtiği bildirildi.

MÜSİAD Şanlıurfa Bölge İstişare toplantısının ardından Adıyaman'a geçen MÜSİAD Malatya şubesi heyeti Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan,ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'i ziyaret etti.

Ziyarette görüş alışverişinde bulunan MÜSİAD Malatya şubesi heyeti daha sonra Malatya'ya döndü.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 716
Bu Ay : 5082
Toplam : 5082

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom