Taşevler Köyü Derneği

İstanbul'da Taşevler Köyü Derneği kuruldu.

Taşevler Köyü Derneği Malatya Haber

İstanbul'da yaşayan Akçadağ ilçesine bağlı Taşevler köylüleri dernek kurarak bir araya geldiler. İstanbul Bağcılar semtinde kurulan Malatya Akçadağ Taşevler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin açılışı törenle yapıldı. Taşevler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin açılışına İstanbul Vali Yardımcısı Ali Kazgan, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Adak, Malatya İl Genel Meclis Üyesi Battal Tuncal, Tarım İl Müdürü Hamit Aygün, çok sayıda davetli topluğu katıldı.
Açılışa katılan konuklar dernekle ilgili olarak duygu ve düşüncelerini dile getirirken, Dernek Başkanlığı'na getirilen Hasan Aygül, "Dernekler yaşadıkları şehirlerdeki hemşehrilerine sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi ve kültürel değerlerin korunması konusunda gerekli çalışmaları yapmalıdırlar. Dernekler yalnız üyelerinin değil birlikte yaşadıkları tüm bireylerin hak ve menfaatlerini savunmalı ve birleştirici fonksiyonunu her zaman ve her yerde icra etmelidir" diye konuşarak katılanlara teşekkür etti.

İstanbul Akçadağ Taşevler Derneği'nin yönetimi kurulu şu isimlerde oluşuyor: "Başkan Hasan Aygül, Fikret Yaşar, Hüseyin Karadoğan, Hayrullah Kalkan, Mehmet Aksu, Eyüp Kaçmaz, Fikret Koç, Zafer izci, Hacı Akgeyik,İsmet Hamitoğlu, Haydar Işık, Mehmet Mercan, Kadir Fırat, Bülent Koç, Hüseyin Işık,Hasan karadoğan, İsmail Koç, Mehmet Koç, Mevlit Çelik, Hasan Şaşmaz, Hamit İzci, Haydar Zariçler, İsmet Karadoğan, Hamit Koç ve Ramazan Mercan".

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 771
Bu Ay : 4569
Toplam : 4569

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom