Ak Parti Seçim Çalışmaları Sürüyor

AK Parti Malatya Milletvekilleri seçim çalışmasını Akçadağ, Tepehan ve Topsögüt Beldelerinde, Organize Sanayi Bölgesi ve şehir merkezindeki mahalle ile esnaf ziyaretleriyle sürdürdü.

Ak Parti Seçim Çalışmaları Sürüyor Malatya Siyaset

Topsöğüt Kasabasında düzenlenen seçim toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, "Topsöğüt'ten hastamızı sırtlar, bulabilirsek konu komşudan bir araçla hastamızı alır erkenden hastaneye giderdik. Saatlerce sıra beklerdik. Sıra bize geldiğinde hastamıza bakılmazdı. Kışla Caddesindeki muayenehanelerin adresi gösterilirdi. Gidip orada da sıraya girer, istenilen parayı verirdik. Ondan sonra hastamıza bakılırdı. Bıçak parasını da alırdı. Çile biter miydi? Hayır! Ondan sonra da yazılan ilacı alabilmek için sıraya girerdik. Saatlerce sıra gelmezdi. Gençler siz bunu hatırlamazsınız. Çünkü AK Parti iktidarıyla büyüdünüz. O gün ya cebinizde tomarla paranız olacaktı, ya da arkanızda dayınız olacaktı. Bugün arkanızdaki dayı da, cebinizdeki para da Recep Tayyip Erdoğan'dır" ifadelerini kaydetti.

Organize Sanayi Bölgesini ziyaret eden ve İstiklal Mahallesinde düzenlenen toplantıya katılan TBMM İdare Amiri ve Milletvekili Ömer Faruk Öz, ziyaretler esnasında yaptığı konuşmasında, "Biz iktidara geldiğimizde toplum istedikçe, talep ettikçe toplu konut yapacağımızı söylemiştik. Biz iş yaptık, yapıyoruz. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Malatya ikinci çevre yoluna kavuşacak. Kuzey çevre yolu 4 yıl içerisinde bitirilecek. Buradan ilan ediyorum; Malatya ikinci bir üniversitesi olacak.
Kentsel dönüşüm halk mağdur edilmeden bitirilecek" dedi.

İstiklal Mahallesi, Cezmi Kartay caddesi ve Halep Cadesinde seçim çalışmalarında bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti'nin geçtiğimiz Salı günü yaptığı mitingi de değerlendirerek, "Malatya'dan bir yıldız geçti. Sadece buradan değil, Türkiye'den de geçti, dünyadan da geçti; Recep Tayyip Erdoğan geçti. Malatya'nın sevdalısı geçti. O Malatya sevdalısı, Türkiye sevdalısı, dünya mazlumlarının sevdalısı Başbakanımıza teveccüh gösteren siz Malatyalılara teşekkür ediyorum. Hepinizin yüreğine sağlık" şeklinde konuştu.

Pütürge'nin Tepehan beldesindeki köylerde seçim çalışması yapan ve Topsöğüt Kasabasındaki toplantıya katılan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, köylülerin sorunlarının en asgariye indirildiğini gözlemlediğini, hükümetten memnuniyetin dorukta olduğu izlenimini edindiğini belirtti. Şahin, Topsöğüt kasabasında katıldığı toplantıda ise, "Demirel'in vakti zamanında CHP için; 'bunların önüne iki tane keçi verseniz, gütmesini beceremezler' sözlerini bir televizyon kanalında izleyince, şimdi
Demirel'i kendilerine rehber edinen CHP ile eski CHP farklı partiler mi diye düşünmekten kendimi alamadım. Derlerdi de inanmak istemezdim; 'bunlar yumurta ikizi', bunların yüzleri ayrı tarafa baksa da kuyrukları birbirine bağlıdır" dedi.

Akçadağ ilçesine bağlı köylerde seçim gezisi yapan ve Topsöğüt Kasabasında düzenlenen toplantıya da katılan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Cemal Akın, her gittiği köyde ilgiyle karşılandığını, sorunların azaldığını, yol, su, köprü isteklerinden çok yolların daha geniş olması, okulların daha modern olması yönünde isteklerin geldiğini belirtti. Akın şunları söyledi, "Geçmişteki sağlık hizmetlerini ve ekonomiyi hatırlayın. Bir de bu günü hatırlayın. Artık beş yıldızlı otel konforundaki hastanelerde
hastalarımıza bakılıyor, ilaçları diledikleri eczaneden alabiliyoruz. Ekonomik değerler yükseldi, bölünmüş yollar hızla çoğaltıldı. Yapılacak yollar için bir hedef konuldu. Muhalefet buna inanamadı. Ancak konulan hedef çoktan aşıldı."

Topsöğüt Kasabasındaki toplantıya katılan AK Parti Milletvekili Aday Adaylarından Mehmet Görgeç, "Ya milletin iktidarı sürecek ya da egemenler iktidarı ele geçirecek. Bunun için gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğini düşünerek sandık başına gidelim. Başbakanımızın elini güçlendirelim" dedi.
Topsöğüt'teki AK Parti toplantısına Rışvanlılar Dernek başkanı İsmet Çelik'te katılarak AK Parti'li adayları desteklediklerini bildirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 151
Bu Ay : 2635
Toplam : 2635

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom