Laf Üretenlerle İş Üretenler Bir Değil

Mustafa Şahin" Malatya’da geçmişte CHP bir milletvekili alıyordu, iki vekil çıkardıkları da oldu. Ancak bugün kullandıkları lisan böyle olduğu sürece bir tane de çıkaramayacaklar.”

Laf Üretenlerle İş Üretenler Bir Değil Malatya Siyaset

Orduzu Şanlıkaya mahallesinde gerçekleştirilen toplantıya milletvekilleri Mücahit Fındıklı, Ömer Faruk Öz ve milletvekili adayı Şanal Tosun katıldılar.

Toplantıda televizyon programlarının olduğunu söyleyen milletvekili adayları kısa birer konuşma yaptılar. Ömer Faruk Öz, çiseleyen yağmura rağmen yaptığı konuşmada; “Orduzu’nun bütün mahalleleri her zaman bizi destekledi, yanımızda olmaya çalıştı. Biz de elimizden geldiğince dertleriyle dertlenmeye çalıştık. Halkımızın rahatı için, refahı için çalıştık. Ülkeyi aldığımız noktadan çok iyi bir yere getirdik. Şimdi bizden önceki dönemlerde Türkiye’yi dizayn eden Süleyman Demirel kalkmış ülkeyi yine geriye götürmeye çalışıyor. Yıllarca sağ-sol diyerek ülkeyi kaosa sürükleyen Demirel şimdi kalkmış ülkeyi dizayn edeceğini söylüyor. Artık vatandaşlarımız bunlara prim vermeyecektir.” İfadelerini kullandı.

Toplantıda konuşan Mücahit Fındıklı, halkı 17 Mayıs Salı günü yapılacak mitinge davet ettiği konuşmasında; “Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine çıkaran, ekonomiyi düze çıkaran başbakanımız, hamimiz Malatya’ya geliyor. Sadece bizim hamimiz mi? Bütün mazlumların hamisi, Filistinlilerin, Suriyeli mazlumların, Afrika’daki aç, sefillerin, Kafkaslardaki mazlumların da lideri geliyor. İçinizden çıkardığınız Recep Tayip Erdoğan artık bir dünya lideri oldu. Ve işte o lider 17 Mayıs Salı günü saat 17’de Yeni Belediye yanındaki mitinge geliyor. Sizi o mitinge bekliyoruz.” dedi.

“Laf üretenlerle iş üretenler bir değil”
Yağmur altında süren toplantı milletvekili adayı Şanal Tosun’un konuşmasıyla sona erdi. Tosun, konuşmasında Ak Parti hükümetleri döneminde gerçekleştirilen hizmetleri özetledi. Şanal Tosun, şunları ifade etti: “Artarak devam eden desteğinizle güven ortamı sağlandı. 12 Haziran’da da desteğinizi arttırarak yarınların inşasına devam diyeceksiniz. Ak Parti siyasetin ortasına insanı koyarak hizmet üretti. Laf üretenlerle iş üretenler bir değildir.”

“Muhalefet bu lisanla kaybedecek”

Günü ziyaretlerle geçiren Ak Parti teşkilatının bir diğer toplantı adresi Çukurdere Mahallesi idi. Toplantıya milletvekili adayları Mustafa Şahin, Öznur Çalık, Cemal Akın, aday adaylarından Ünal Tutar, Sait Kabadayı, Yusuf Aksaç, Kemal Oğuz ve Selma Güner katıldılar.

Büyük bir kalabalığın toplandığı akşam toplantısında söz alan Mustafa Şahin, “sekiz buçuk yıl içerisinde yaptığımız hizmetlerin bir kalemini anlatsak günlerimizi alır. Bu kadar icraat zengini olan iktidarın bugüne kadar bir ilkine rastlıyoruz. Elimizde bu kadar malzeme varken, muhalefete bakıyoruz; hangi icraatlarını, hangi projelerini anlatıyorlar, hangi tezleriyle bize vurmaya çalışıyorlar, hangi ağzı kullanarak başbakanımıza karşı bir duruş sergilemeye çalışıyorlarsa, siz yakinen takip ediyorsunuz. Malatya’da geçmişte CHP bir milletvekili alıyordu, iki vekil çıkardıkları da oldu. Ancak bugün ağızları böyle olduğu sürece, kullandıkları lisan böyle olduğu sürece bir tane de çıkaramayacaklar.” Diye konuştu.

Kıtlık, kuyruk, sıra beklemekle ömrümüzün tükendiğini vurgulayan Cemal Akın, konuşmasında şunların altını çizdi: “Ak Parti iktidara gelmeden önce ülkemizde yapılan hizmet ve yatırımları bir düşünün. Bir de Ak Parti iktidarıyla birlikte sekiz buçuk yılda yapılan hizmetleri gözlerinizin önünden geçirin. Başbakanımızın hedefine koyduğu bölünmüş yolları kabullenmekte zorlanan muhalefete rağmen hedefin tamamına yakını gerçekleştirildi. Yatımlar daha devam edecektir. İşte bunun için 12 Haziran’da daha güçlü bir Türkiye için bu seçime büyük önem vermemiz lazım.” İfadelerini kullandı.

Toplantıda konuşan Öznur Çalık, “biz ne zaman size gelsek, Çukurdere’ye gelsek yüzümüzü ak ediyorsunuz. Yine 12 Haziran’da yüzde seksenle bize destek veriyorsunuz. 2002 yılından bu yana yapılanları, yatırımları, ekonomik büyümeyi gözlerinizin önünden geçirin. Malatya’dan çevre illere bağlanan yollarda yapılan çalışmaları görüyorsunuz. Beylerderesi Viyadüğü’nü hepiniz biliyorsunuz.” Diyerek yapılan hizmetlere dikkatleri çekti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 143
Bu Ay : 6227
Toplam : 6227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom