Çakırdan Başarılı Öğrencilere Hediye

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, spor yarışmalarında başarı ede eden engelli sporcu öğrencilere hediyeler verdi.

Çakırdan Başarılı Öğrencilere Hediye Malatya Haber

Adana'da 13-18 nisan tarihleri arasında düzenlenen ilköğretim okulları arası İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonası'nda atletizmde erkeklerde Türkiye birincisi, basketbol kızlarda da Türkiye dördüncüsü olan Akşemseddin İşitme Engelli İlköğretim Okulu'nun sporcu öğrencileri, Okul Müdürü Vahap Tokmak ve bazı öğretmenlerle birlikte Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret ettiler.

Akşemseddin İşitme Engelli İlköğretim Okulu Müdürü Vahap Tokmak ziyarette yaptığı konuşmada, "Engelliler Haftası'nı kutladığımız bugünlerde işitme engelli çocuklarımızın kazandığı bu başarı göğsümüzü kabarttı. Okul olarak sosyal aktivitelere büyük önem veriyoruz. Bu aktivitelerin düzenlenmesine Belediye Başkanımız Ahmet Çakır da okul bahçemizi düzenleyerek katkı sunmuştur. Başta velilerimiz olmak üzere, öğrenci ve öğretmenlerimiz adına Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'a teşekkür ediyorum" dedi.

Akşemseddin İşitme Engelli İlköğretim Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Ali Keklikçi ise 45 okulun katıldığı şampiyonada Akşemseddin İşitme Engelli İlköğretim Okulu erkek atletizm takımının büyük üstünlük kurarak birinci olduğunu, kızlarda da basketbol branşında önemli bir derece elde ettiklerini söyledi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise "Öğrencilerimizin kazanmış olduğu bu başarılar bizi sevindirdi, gururlandırdı. Öğrencilerimiz yarışmalara iyi hazırlanmışlar. 45 okulun arasında anlamı çok büyük başarılara imza atmışlar. Kazanılan bu başarılar ilerisi için umut veriyor. Çocuklarımızı tebrik ediyorum" dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır Akşemseddin İşitme Engelli İlköğretim Okulu erkek atletizm takımı ile kız basketbol takımı öğrencilerine çeşitli hediyeler dağıttı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 787
Bu Ay : 14963
Toplam : 14963

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom