Yeterki Yatırıma Gelsinler

AK Parti Milletvekili Adayı Ömer Faruk Öz, dışarıdan gelen firmalara Malatya'da yatırım yapmaları konusunda her türlü desteğin sağlanacağını söyledi.

Yeterki Yatırıma Gelsinler Malatya Ekonomi

Malatya 1. Yapı ve Dekorasyon Fuarı'nda açılan stantları gezen AK Parti Milletvekili Adayı Ömer Faruk Öz, dışarıdan gelen firmalara Malatya'da yatırım yapmaları konusunda her türlü desteğin sağlanacağını söyledi.

Beraberinde Malatya Belediyesi Kültür A. Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte fuar alanını gezen Öz, firma yetkilileriyle ve sahipleriyle yakından ilgilenerek ürettikleri ürünler hakkında bilgiler aldı. Öz, Malatya dışından gelen firma yetkililerine yatırımlarını Malatya Organize Sanayi Bölgesinde yapmaları halinde kendilerine her türlü desteği vereceklerini, yer tahsisi konusunda yardımcı olacaklarını söyledi.

Malatya AK Parti Milletvekili Adayı Ömer Faruk Öz, "Malatya menfaatleri için kim bir çivi çakarsa ve Malatya'da kim iş istihdamı sağlarsa, biz tüm Malatya Milletvekilleri ve AK Parti Hükümeti olarak, sonuna kadar firmaların ve fabrika sahiplerinin yanında olacağız" dedi.

Öz, bir sağlık kuruluşu standını da ziyaret ederek, tansiyonunu ölçtürdü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 480
Bu Ay : 7277
Toplam : 7277

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom