MİAD Kariyer Günleri

Malatyalı İş Adamları Derneği (MİAD) Gençlik Komisyonu Genç MİAD ve Malatyalı Üniversite Öğrencileri Derneği (MÜNÖD) tarafından organize edilen "MİAD Kariyer Günleri" Malatya programı İnönü Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

MİAD Kariyer Günleri Malatya Haber

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan, TEMA Holding Genel Koordinatörü Mustafa Küçük'ün konuşmacı olduğu programa İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Genç MİAD Başkanı Onur Karadağ, MİAD Malatya Temsilcisi Ahmet İlhan, iş adamları, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

TEMA Holding tanıtım filmi ile başlanılan programa Genç MİAD Başkanı Onur Karadağ ve Malatyalı Üniversite Öğrencileri Derneği (MÜNÖD)Başkanı Pınar Kaya'nın konuşmaları ile devam edildi.
TEMA Holding Genel Koordinatörü Mustafa Küçük, girişimci bir iş adamı olarak, başarı serüvenini öğrencilerle paylaşırken, onlara öncelikle bireysel misyonunuzu belirleyin, kendinizi geliştirmek için teknolojiyi etkin kullanma becerisine sahip olun, dürüstlük, alçak gönüllülük ve yardım severlik konularını yaşam tarzınızın bir parçası haline getirin diyerek bireysel anlamda kendilerini geliştirmeleri için tavsiyelerde bulundu. Mustafa Küçük, maddi ve manevi değerleri koruyarak ülkesine ve milletine hizmet ettiğini söyledi.

Genç MİAD Başkanı Onur Karadağ, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik ve MÜNÖD Başkanı Pınar Kaya TEMA Holding Koordinatörü Mustafa Küçük'e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 389
Bu Ay : 907
Toplam : 907

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom