Müsiad heyeti Çakır'ı ziyaret etti

Müsiad Genel Başkanı Ömer Cihat Vardan, beraberinde eski Genel Başkanı Ömer Bolat, Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, Başkan Çakır'ı ziyaret etti.

Müsiad heyeti Çakır'ı ziyaret etti Malatya Haber

19 Haziran Cuma günü gerçekleşen ziyarette MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihat Vardan, Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a MÜSİAD’ın hazırladığı Türkiye Ekonomisi 2009, Maliye Politikası Reformu, Küresel Kriz ve Dönüşüm adlı kitapları hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ahmet Çakır, MÜSİAD’ın hazırladığı raporların, kitapların sanayiciler ve iş adamlarına yardımcı olduğunu belirterek, “Dalgalı dönemlerde MÜSİAD’ın hazırlamış olduğu kitaplar ve raporların ekonomik olarak çok büyük oranda isabet kaydetmesi bizleri sevindiriyor” dedi.

 

Bolat: Malatya her geçen gün gelişiyor…

Eski MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Bolat ise Malatya’ya her yeni gelişinde Malatya’nın biraz daha geliştiğini gördüğünü, Malatya Belediyesi Yeni Hizmet Binasının da güzel bir bina olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihat Vardan ziyaretin ardından, Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve beraberindeki heyet ile birlikte, Malatya Belediyesi Yeni Hizmet Binasını gezdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 193
Bu Ay : 7830
Toplam : 7830

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom