Gençlik Meclisi Hanımınçiftliği'nde

Bir kalem, Bir Silgi, Bir Açacak Bin kişiye Ulaştı…

Gençlik Meclisi Hanımınçiftliği'nde Malatya İlçe

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi YGS sınavında topladıkları kırtasiye malzemelerini okullarda dağıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda Hanımınçiftliği 100. Yıl Atatürk İlköğretim Okulu ziyaret edilerek kırtasiye malzemeleri ve Malatya Yazıyor Kampanyası kapsamında Günlükler ve ayrıca klasör dosyalar öğrencilere dağıtıldı.

Malatya kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Eyüp Dağdeviren Gençlik Meclisi olarak YGS de topladıkları kırtasiye malzemelerini dağıtmaya devam ettiklerini söyledi. Eyüp Dağdeviren: “Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak şu ana kadar yaklaşık 1000 öğrenciye bu kırtasiye malzemelerini dağıttık. Gençlik Meclisi olarak bize bu noktada yardım eden YGS sınavı öğrencilerine teşekkür ederiz. Bugün bizleri burada ağırlayan 100. yıl Atatürk ilköğretim okuluna teşekkür ederiz. Bizleri her daim destekleyen Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a teşekkürleri bir borç biliyoruz” dedi.

Hanımınçiftliği 100. Yıl İlköğretim Okulu Müdürü Halil İbrahim Elmas yaptığı açıklamada Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisinin bu çalışması ile çocuklar arasında yardımlaşma ve dayanışma ruhunun da geliştiğini söyledi. Elmas: “Verilen bu güzel hediyeler çocuklarımızın yüzlerini güldürdü. Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisini yaptıkları bu çalışmadan dolayı 100. Yıl İlköğretim Okulu Öğrencileri, velileri ve okul idaresi adına Kent Konseyi ailesine teşekkür ediyor ve Gençlik Meclisinin yeni çalışmalarını bekliyoruz.” dedi

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Eyüp Dağdeviren 15 Mayısta başvuruları sona erecek olan Neden Yazmalıyız isimli kampanya ile ilgili de şunları söyledi. : “Malatya Yazıyor kapsamında düzenlenen “Neden Yazmalıyız” konulu kompozisyon yarışması devam ediyor tüm halkımız bu ödüllü yarışmaya katılması bu kampanyanın başarıya ulaşmasında ciddi bir destek olacaktır dedi. Son katılım 15 Mayıs.” Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 603
Bu Ay : 5493
Toplam : 5493

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom