81 İlde Orman Projesi

Türkiye İş Bankası'nın 81 il'de 81 orman projesi çerçevesinde Malatya'da da törenle fidanlar dikildi.

81 İlde Orman Projesi Malatya Haber

Fidan dikim töreninde konuşan İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, konuşmasında selden söz ettiği anda aniden bastıran yağmur ve dolu, programın kısa kesilmesine neden oldu.

Malatya merkez Erenli beldesinde, 81 il'de 81 orman projesi çerçevesinde düzenlenen fidan dikim töreninde konuşan Ersin Özince, "Küresel ısınmanın etkisiyle değişik bir meteorolojik evre yaşanıyor. Dünyayı seller çok ciddi tehlikelerle karşılaştırıyor" dedikten sonra aniden bastıran sağanak yağmur ile dolu sonrasında yetkililer ile öğrenciler, TEMA görevlileri binlerce fidan diktiler.

Vali Ulvi Saran ise İş Bankası'nın bu çalışmasının diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olmasını temenni etti, Malatya Valiliği olarak yaptıkları fidan dikme çalışmaları hakkında özet bilgi sundu.

Bu arada,Türkiye İş Bankası'nın 81 il'de 81 orman projesi çerçevesinde Malatya'da oluşturulan ormanlık alandan sonra bu ay Ağrı, Aksaray, Bartın, Bingöl, Elazığ, Hakkari, Karabük, Kırıkkale, Kırklareli, Konya, Muş, Tokat ve Van'da da ormanlık alanlar oluşturalacağı belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 915
Bu Ay : 2497
Toplam : 2497

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom