Gönül Köprüsü Projesi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell'in ortaklaşa yürüttüğü Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Gümüşhane'den Malatya'ya gelen 160 öğrenci memnun ayrıldı.

Gönül Köprüsü Projesi Malatya Haber

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Gönül Köprüsü Proje İl Koordinatörü Numan Örnek. Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarıcı, Gümüşhane den katılan öğrenciler öğretmenler ve idareciler uğurluma törenine katıldı. Battalgazi ilçesinde bulunan Kervansaray, Ulu Cami ve diğer tarihi eserleri gezerek inceleyen öğrenci kafilesi, daha sonra Karakaya Barajı kıyısını gezdiler.

Tarım Meslek Lisesinde konaklayan öğrencilerle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, "Gönül Köprüsü Projesi 4 yıldır Bakanlığımız ve Turkcell tarafından yürütülmekte. Bu yıl ilimize Gümüşhane'den 160 öğrenci geldi. Onları ağırlayacağız, umarım Malatya'dan memnun ayrılırlar" dedi.

24 Nisan Pazar günü mihmandar aileler ile bir gün geçiren, Gümüşhane öğrenci kafilesi, 25 Nisan Pazartesi günü ise Darende ilçesini gezdi. Darende ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ağırlandı. Misafir öğrencileri Gürpınar Şelalesi, Darende Kanyonunu, Mesire yerlerini gezdirdiler.

Gümüşhane'den gelen öğrenciler, Fen Lisesi'nden uğurlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 675
Bu Ay : 5869
Toplam : 5869

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom