Hacı Yusuf Gül'ün Açıklaması

Malatya Müftüsü Hacı Yusuf Gül, Malatya'da din görevlisi açısından fazla bir sıkıntıları olmadığını belirtip, 7 kadronun daha geldiğini söyledi.

Hacı Yusuf Gül'ün Açıklaması Malatya Haber

Türkiye Gazetesi'nin 42. yaşına girmesi nedeniyle Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ve yardımcısı Enver Geleri'yi ziyaret eden Müftü Hacı Yusuf Gül, çalışmalarıyla ilgili bilgi de aktardı. Malatya'da din görevlisi açısından fazla bir sıkıntıları olmadığını belirten Gül, Eyüp Sultan, Üniversite, Hal ve Battalgazi camilerine 4 imam ve 3 de müezzin olmak üzere toplam 7 kadronun daha geldiğini söyledi. Hac için müracatın 6 mayısta sona ereceğini hatırlatan Gül, isteyen vatandaşların
internet üzerinden de başvuru yapabileceğini vurguladı.

Türkiye Gazetisi'nin 42. yaşına girmesi nedeniyle Türkiye Gazetesi yetkili ve çalışanlarını kutlayan Gül, "41 yıldır doğrudan yana hizmet veren Türkiye Gazetesi'ne nice başarılı yayın yıllarının devam etmesini dilerim" ifadelerini kullandı.

Bu arada, Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu da Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu'yu ziyaret ederek, 42'nci yayın yılına girilmesi nedeniyle tebriklerini iletti.
Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Koyuncu da ziyaretlerde yaptığı konuşmada, huzur veren gazete sloganı olan Türkiye Gazetesi'nin 42 yıldır el değiştirmeyen tek gazete ünvanına sahip olduğunu ifade edip, "Gazetemiz ayrıca, elden dağıtım sistemini Türkiye'ye getirmiştir. 1990'lı yıllarda 1,5 milyona yakın tirajı ile en büylük trajı elinde bulundurmaktadır" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 618
Bu Ay : 7764
Toplam : 7764

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom