Türk Telekom İl Müdürlüğüne Atama

Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü'ne Ebubekir Ünver'in atanması nedeniyle görev teslim töreni düzenlendi.

Türk Telekom İl Müdürlüğüne Atama Malatya Haber

Anemon Otel'de düzenlenen görev değişim töreninde konuşan Türk Telekom Kayseri Bölge Müdürü Erhan Kaya, 11-17 nisanın İnternet Haftası olması dolayısıyla internetin önemi ve TTnet hakkında da bilgi aktardı. İnternetin artık yaşamın içinde olduğuna dikkat çeken Kaya, 6,5 milyar nüfusun 2 milyarı, Türkiye'de 70 milyon nüfusun ise 30 milyonunun internet kullandığını parmak bastı. 42 bin okula internet hizmeti verdiklerini söyleyen Kaya, Fatih projesi ile de okullardaki internetin yaygınlaştırılacağını
vurguladı.

İnternet ücretinin Türkiye'de pahalı olduğunu söyleyen bir basın mensubunun sorusunu da cevaplayan Erhan Kaya, "İspanya'da 27 euro ve Yunanistan'da 23 eurodur. Türkiye'de ise yılda 3 milyar TL internet altyapısına para harcanıyor. Altyapı ücreti fazla olması dolayısıyla bu da fiyatlara yansıyor" ifadelerini kullandı.

Sabit telefonların 7'den 7'ye 3 bin dakika bedava hizmetine cumartesi ve pazarın da ilave edileceğini söyleyen Kaya, "Türk Telekom özel şirket olmanın yanı sıra devletin sosyal sorumluluğunu bilen ve üzerinde taşıyan bir kuruluştur" şeklinde konuştu.

Kaya'nın konuşmasından sonra Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü'ne atanan, Karaman İl Müdürü Ebubekir Ünver bayrağı daha yükseklere çıkaracağını söyledi. Türk Telekom Yozgat İl Müdürlüğü'ne atanan Malatya İl Müdürü Yusuf Kaplan ise yeni müdüre başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 866
Bu Ay : 2395
Toplam : 2395

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom