Çakır'dan Daşöz'e ziyaret...

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Valiler Kararnamesiyle Amasya Valiliği'ne atanan Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti.

Çakır'dan Daşöz'e ziyaret... Malatya Haber

16 Haziran Salı günü gerçekleşen ziyaret sırasında, Vali Halil İbrahim Daşöz’ün görev süresi içerisinde Malatya’ya ciddi manada güzel hizmet ve katkılarının olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bu hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Vali Daşöz’le birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Çakır, “Sayın Valimizin Malatya’dan ayrılmasına üzülüyoruz. Bu yeni sürecin kendisi için hayırlı olmasını diliyorum. Kendileri Malatyamız’a yaptığı katkıların yanı sıra topluma da birçok konuda öncülük yapmıştır. Malatyalı hemşerilerim adına kendisine teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür eden Vali Halil İbrahim Daşöz ise yaptığı konuşmada, Valilik ve Belediye olarak devamlı yakın çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Şehir yönetimlerinde Valilik ve Belediye’nin çok önemli fonksiyonlar gördüğünü belirten Vali Daşöz, bu iki kurumun uyumlu çalışmasının diğer kurumlara da öncülük yaptığını söyledi.

Daşöz özetle, “Belediyemizle her alanda çok uyumlu çalışmalar yaptık. ortak projeler de yürüttük. Gerçekten iki ayrı kurum gibi ama sanki tek ruh, tek kalpmiş gibi çalışıldı. Bundan da şehrimizin yarar gördüğünü düşünüyorum. Belediye Başkanımızla seçilmesine kısa bir süre olmasına rağmen, son derece uyumlu bir çalışma süreci yaşadık. Umarım bundan sonra da Başkanımızın bu anlayışı devam edecektir. Bundan da Malatyamız karlı çıkacaktır” dedi.

Kendisini Malatya’nın fahri bir hemşerisi gibi gördüğünü de belirten Vali Daşöz, bundan sonra belki Malatya ile ilgili resmi anlamda bir bağlantısının olmayacağını ancak gönül ilişkilerinin devam edeceğini söyledi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 716
Bu Ay : 4160
Toplam : 4160

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom