Darende'de Polis Günü Kutlandı

10 Nisan Polis Günü, Malatya'nın Darende ilçesinde törenlerle kutlandı. Polis teşkilatının başarısında özverili çalışma, yanında halktan gelen desteğe dikkat çekildi.

Darende'de Polis Günü Kutlandı Malatya İlçe

10 Nisan Polis Günü, Malatya'nın Darende ilçesinde törenlerle kutlandı.

Darende Hükümet Konağı önündeki törende, ilçe emniyet müdürlüğü çelenk sundu, ardından saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşının okunmasının ardından hafta nedeniyle düzenlenen şiir yarışmasında, kompozisyon yarışmasında ve resim yarışmalarında birinci olanlara ödül verildi. İlçe emniyet müdürü Salih Köken de bir konuşma yaptı.

10 Nisan Polis Günü münasebetiyle düzenlenen programda konuşan İlçe Emniyet Müdürü Salih Köken; "Polis teşkilatı, ülkemizin ve ilçemizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerine düşen tüm sorumluluklarını, güleryüzlü, yardımsever, özverili ve objektif görev anlayışıyla yerine getirmektedir. Başarımız, çözdüğümüz olayların yanı sıra, vatandaşlarla kurulan diyalogun daha da geliştirilmesi ve suçu önlemede halktan alınan desteğin oranıyla da büyüyecektir" dedi.

Program çerçevesinde Öğretmenevi Salonu'nda bir resepsiyon düzenlendi. İlçe emniyet müdürlüğünce ikram yapıldı. Resepsiyona Kaymakam Mehmet Aktaş, Belediye Başkanvekili Adil Sönmezler, Jandarma Komutanı Üsteğmen Koray Kartal, Cumhuriyet Savcısı Sibel Kartal, Hakim Ekrem Karadere, Askerlik Şubesi Başkanı İlker Bardakcı, Sağlık Gurup Başkanı Dr. Serdar Deveci, siyasi parti başkanları, oda başkanları, belediye meclis üyeleri, emniyet personeli ve vatandaşlar katıldı. Öğretmenevi'ndeki resepsiyon sonunda polisler halay çekerek stres attı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 475
Bu Ay : 6455
Toplam : 6455

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom