Fuar'a Ziyaretçi Akını

5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı bu yıl ziyaretçi akınına uğradı.

Fuar'a Ziyaretçi Akını Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 7 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında düzenlenen 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı bu yıl ziyaretçi akınına uğradı. Dünyanın kayısı başkenti Malatya’da yapılan Tarım Fuarı’na yurtdışından 1, il dışından 44 ve il içinden 61 olmak üzere toplam 106 firma katılıyor. Tarım aletleri ve tarımsal ürünlerin sergilendiği fuarda, firmalar en son model ürünlerini çiftçiyle buluşturdu.

2012 İÇİN STANT SATIŞLARI BAŞLADI
Fuar, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan illerden gelen ziyaretçilerin akınına uğradı. Stant kuran firmaların birçoğu fuara getirdiği ürünlerinin tamamını satmış durumda. Memnuniyetlerini dile getiren firma temsilcileri gelecek yıl 05 -08 2012 tarihleri arasında 6.’sı yapılacak olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na şimdiden yer ayırmaya başladı.

“BEKLENTİLERE CEVAP VERDİK”
Tarım Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek nitelikte hazırlandığını belirten Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 4 gün boyunca tarım sektöründeki tüm yenilikler ve gelişmelerin başta Malatya çiftçisi olmak üzere, il içinden ve il dışından gelen tüm ilgililere tanıtıldığını kaydetti.

Nalçacı, “Tarım fuarları üreticilerin kendilerini yenilemeleri ve bu doğrultuda kalitenin ve üretim miktarının arttırılması konusun da tarım sektörünün çok önemli organizasyonlarıdır. Çiftçilerde fuar kültürünün oluşması konusunda yıllardır yoğun bir çaba harcamaktayız. Şu an hem ziyaretçi memnuniyeti hem de firma memnuniyeti oluşmuş durumda. Bütün stantları tek tek gezdim ve hepsinin düşüncesini aldım. Bir iki küçük aksaklık dışında herhangi bir problemin olmadığını bizzat bana aktardılar. Hem çiftçinin hem de üretici firmaların beklentilerine cevap vermiş durumdayız. Fuarda yer alan firmalar 2012 için yer ayırmaya başladı buda bizi mutlu etti. Gelecek yıl daha kapsamlı bir fuar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 84
Bu Ay : 6881
Toplam : 6881

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom