Engellilerle İstişare Toplantısı

Malatya Kent Konseyi koordinasyonunda engellilere ve aileleri ile istişare toplantısı yayıldı.

Engellilerle İstişare Toplantısı Malatya Haber
Malatya Kent Konseyi koordinasyonunda engellilere ve ailelerine yönelik olarak sosyal, eğitsel, sanatsal ve kültürel içerikli çalışmalar yürütülen Engelliler Merkezindeki engelli üyeler ve aileleri ile buluşan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım onların dertlerini dinledi. 

Söz konusu toplantıda konuşan açılış konuşan Engelliler Merkezi Müdürü Seyit Soner Yılmaz, aylık olarak düzenledikleri istişare, bilgilendirme ve fikir alışverişi yapılacak toplantıya konuk olan Genel Sekreter Ali Yıldırım’a teşekkür ederek bundan sonra da sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacaklarını belirtti. 

Engelli Gözüyle Dünyaya Bakmak

Engelliler ve aileleri ile sohbet eden Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, bu toplantının kendileri için önemli olduğunu belirterek, engellilerin günlük yaşamlarındaki sıkıntılarını paylaşmak, onların gözünden dünyaya bakabilmek ve sıkıntılar ile ilgili engellilerin çözüm önerilerini dinlemek ve ilgililere iletmek ve öncelikle sohbet, muhabbet etmek için bir araya geldiklerini söyledi. 

Yıldırım; söz konusu merkezde Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından engelliler için hizmete sunulan engelli araçları ile hizmetin biraz daha kapsamlı hale geldiğini ifade ederek bundan sonrada bu merkezin daha aktif daha işler hale gelebilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. 

Av. Ali Yıldırım, bundan sonra sık engelli kardeşlerimizle bir araya gelerek sohbet edeceğini belirterek engellileri ve ailelerini dinledi. 

Yıldırım’ın konuşmasının ardından söz alan engelli aileleri Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın özellikle kaldırım rampalarının standart hale gelmesindeki çalışmalarını takdirle karşıladıklarını, geçtiğimiz günlerde engellilere hediye edilen araçlar dolayısı ile memnuniyetlerini dile getirdiler 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 996
Bu Ay : 7080
Toplam : 7080

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom