Polis Teşkilatının Yıl Dönümü

Polis Teskilatinin Kurulusunun 166. yildonumu dolayisiyla Malatya Polis Meslek Yuksekokulu (PMYO) ile Satranc Il Temsilciligi tarafindan ortaklasa duzenlenen satranc turnuvasinda derece girenlere odul ve hediyeleri verildi.

Polis Teşkilatının Yıl Dönümü Malatya Haber

Malatya Polis Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen ödül törenine; Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Abuzer Kabakaş, Genclik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen ve Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü İbrahim Azcan'ın yanı sıra Satranç İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy ile dereceye giren sporcular katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Satranç İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy, 5 yıldır Polis Meslek Yüksek Okulu'nun katkılarıyla Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünde satranç turnuvası düzenlediklerini söyledi.

Gençlik ve Spor Il Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen ise, "Her yıl polis teşkilatının kuruluş yıl dönümünde satranç turnuvasını organize ediyoruz. Bu Malatya'mızda geleneksel hale geldi. İnşallah bundan böylede devam edecek" dedi.

Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü İbrahim Azcan ise, "Polis Meslek Yüksek Okulu olarak farklı spor branşlarında hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda kulüp maçlarımızda devam ediyor. Spor, halka bütünleşmede önemli bir rol üstleniyor. Biz sporun bütün dallarına önem veriyoruz.Önümüzdeki günlerde bu faaliyetlerimizi genişleterek, devam ettireceğiz" diye konuştu. 

Yapılan konuşmaların ardından Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Abuzer Kabakaş, satranç turnuvasında dereceye giren sporculara madalyalarını vererek, ödullerini takdim etti. Kabakaş, sporcuları tebrik etti.

Öte yandan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, satranç turnuvasına katkılarından dolayı Satranç Federasyonu tarafından verilen teşekkür belgesini Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü  İbrahim Azcan takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 548
Bu Ay : 7345
Toplam : 7345

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom